Gry miejskie

Zapraszamy na rodzinne, bezpłatne pikniki pełne atrakcji!

Ursynów

Zagadki, tajemnice, sekrety i niesamowite przygody! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich mieszkańców Ursynowa do wzięcia udziału w pasjonującej grze miejskiej, inspirowanej filmem „Dzień Czekolady”. Nie pozwólcie, aby zła Wiedźma dopadła Monikę i Dawida! Wydarzenie bezpłatne.

Dawid i Monika – bohaterowie filmu „Dzień Czekolady” (premiera 31 maja 2019 r.), którym inspirowana jest gra na Ursynowie potrzebują pomocy! Ta piękna majowa niedziela to ich ostatnia szansa na ocalenie przed okropną Wiedźmą. Aby tego dokonać potrzebna będzie pomoc Skoczka Czasu, który oczekuje wysokiej zapłaty w sztabkach czekoladowych. Dawid i Monika sami nie dadzą rady zdobyć ich aż tak dużo, tym bardziej, że z ich pozyskaniem wiąże się pewna legenda. Wierzymy jednak, że znajdą się osoby, które podejmą się tego wyzwania. Liczymy na Was!

Gra odbędzie się 19 maja w Domu Kultury Stokłosy (ul. Lachmana 5) w godzinach 11:00 – 13.30. Rozdanie nagród odbędzie się o godzinie 13.30. Na grę zapisujemy się drużynami.

Partnerem wydarzenia na Ursynowie jest Dystrybutor filmu „Dzień Czekolady” Mówi Serwis. Dystrybutor ufunduje także nagrody dla graczy – filmy na DVD oraz książki, a dla najlepszych – bilety na film.

Patronem medialnym gry miejskiej na Ursynowie jest portal Halo Ursynów.

Na wydarzenie można zapisać się TUTAJ>>>

POZOSTAŁE DZIELNICE

Zapraszamy na kolejne gry miejskie:

  • 29 czerwca na Targówku
  • 14 lipca na Pradze-Północ
  • 21 lipca na Bemowie
  • 24 sierpnia na Śródmieściu
  • 7 września na Wawrze
  • 14 września na Pradze-Południe
  • 31 października na Ochocie

Więcej informacji wkrótce!

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda