KAPITAN WARSZAWA ZAPRASZA NA WILANÓW!

 

Jego wysokość, Kapitan Warszawa wielką nowinę ogłasza 
i 16 czerwca w godz. 11-16 na wielkie LETNIE PRZYJĘCIE na Plaży Wilanów zaprasza. 
Wszystkie dobrze urodzone księżniczki, dzielni rycerze i piękne damy
do wspaniałej zabawy przy bajkowych animacjach zapraszamy!

 

 

16 czerwca w godzinach 11-16 zapraszamy na Plażę Wilanów na królewski piknik rodzinny. Na wszystkie piękne damy i szlachetnych rycerzy czekają wspaniałe atrakcje!

 

Szkoła Rysunku SealArt poprowadzi kreatywne zajęcia z rysowania i zdradzi Wam tajniki grafiki komputerowej.

 

The Teachers pokaże Wam jak zrobić wymarzoną koronę i imponujący miecz – wszystko to w wesołej atmosferze nauki języka angielskiego.

 

Na stoisku Kliniki Leczenia Jąkania będziecie mogli zadać nurtujące Was pytania dotyczące wad wymowy, pomalować buźki oraz stworzyć ogromne bańki mydlane!

 

Ciekawą atrakcję przygotował Creative Club – budowanie królestwa na wspólnym serwerze Minecraft!

 

Pod okiem ekspertów z Gekon Bio będziecie mogli spróbować produktów ekologicznych, wziąć udział w konkursie oraz dowiedzieć się co nieco o ekologii – w końcu jest to temat bliski wszystkim nowoczesnym księżniczkom i rycerzom!

 

 

Oprócz tego atrakcje przygotują Kumon, Spokojna Główka, Itaka, Ubrania do Oddania, Fun Escape, Wydawnictwo Literówka i Rodzic w Mieście. Wszystkich głodnych członków rodziny królewskiej  i wojowników ich dzielnej armii zapraszamy do strefy foodtrucków i lokalnych lokali gastronomicznych – Burger na Kółkach, Kuki Cafe oraz La Dolce Vita Cafe.

 

    

 

Fundatorem nagród – wciągających gier planszowych – jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda