Play With Me

Play With Me startuje już od 25 września!

 

Play With Me

„Play With Me” to nic innego jak warsztaty artystyczne z językiem angielskim!

Warsztaty artystyczne z językiem angielskim to pomysł na połączenie twórczej zabawy z nauką.

Na zainteresowanych czeka cała moc wrażeń! Co tydzień tysiące gier i zabaw, które rozwijają, uczą oraz zapewniają świetną zabawę!

Zajęcia są BEZPŁATNE! 

Zapraszamy do zapisów -> KLIK

UWAGA!!!

Zajęcia odbywają się w trybie cotygodniowym!! Zapisując się na jedno wydarzenie, zobowiązujesz się do udziału w kolejnych spotkaniach.
Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty nie informując nas o tym tracą możliwość uczestnictwa
w pozostałych zajęciach z cyklu.
Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: klub@zwalcznude.pl.

Kilka słów o zajęciach Play With Me… 

 

Z doświadczenia wiemy, że dzieci uczą się chętniej i szybciej, jeśli nowe treści są powiązane z ich własną aktywnością. Wtedy nauka języka obcego jest postrzegana jako zabawa, która zaspokaja ich potrzebę działania. A przecież – i dzieci i my – im bardziej coś lubimy, z tym większym zapałem włączamy się w to i chłoniemy…

Podczas różnego rodzaju gier i zabaw oraz w czasie wykonywania prac plastycznych dzieci używają języka w konkretnym celu i odczuwają naturalną motywację do komunikowania się w języku angielskim. Co więcej, zaangażowanie w zabawę sprawia, że uczenie się jest naprawdę dużą frajdą!

Osoba prowadząca:

Maria Kubacka-Świątek

pasjonatka podróży, chórzystka gospel, wieloletnia instruktorka harcerska, która angielski szlifowała jako au pair w Cambridge, a następnie przekazywała swoją wiedzę dzieciom m. in. w Chinach. Na zajęciach kładzie nacisk przede wszystkim na praktyczny aspekt języka, dynamikę i dobrą zabawę!