Klub Malucha

Klub Malucha to pomysł tworzony przez rodziców
i dla rodziców. Główną ideą jest zorganizowanie wyjątkowego miejsca … miejsca w którym można spotkać się z innymi mamami, napić się kawy, podzielić się swoimi radościami, ale i poszukać wsparcia, a przede wszystkim spędzić czas ze swoimi pociechami.

Spotkania w ramach Klubu Malucha to okazja do nawiązania nowych znajomości, do przełamania codziennej rutyny obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem. To okazja do wymiany doświadczeń zarówno tych związanych z wychowywaniem dzieci, ale także tych, którymi inne mamy będą się chciały podzielić.

Spotkania Klubu Malucha będą się odbywać w czwartki, w godz. 12.00-14.00 od połowy września i będą to zazwyczaj luźne spotkania, w czasie których dzieciaki się bawią, a mamy rozmawiają.

Jeśli mają Panie pomysł na zorganizowanie ciekawych  zabaw dla maluchów zachęcamy serdecznie do aktywności 🙂 Mamy organzują zajęcia dla dzieci, a Fundacja Zwalcz Nudę udostępnia miejsce, serwuje kawę
i gwarantuje wszyskti materiały potrzebne do wspaniałej zabawy.

Zapisy TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda