Warsztaty kulinarne dla dzieci

Ostatnie warsztaty kulinarne w 2018r już 6 .12.2018!

 Językiem po mapie, czyli kulinarna podróż dookoła świata

We wrześniu w każdy czwartek, o godz. 18.00, nie ruszając się z kuchni, rozpoczynamy kulinarną objazdową wycieczkę po świecie. Pod okiem specjalisty od zdrowego żywienia własnoręcznie przygotujemy zdrowe i smaczne przysmaki z całeeego świata! Niczym XIX-wieczni emigranci wyruszymy z angielskiego portu, gdzie pożegnamy Europę pysznymi pancakes z owocami. Zawitamy w Meksyku, gdzie nie damy się zawinąć w tortillę. W trakcie naszej podróży odwiedzimy Azję i obalimy mit o tym, że mieszkańcy tego kontynentu jedzą wyłącznie ryż. W krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej poprosimy Beduinów o ich sekretne receptury. Powrócimy do Europy, gdzie na greckiej wyspie powita nas Grek Zorba i zaprosi na wspólny obiad.

Zajęcia są BEZPŁATNE! 

Zapraszamy do zapisów od 28 Sieprniawww.zapisyzwalcznude.pl

UWAGA!!!

Zajęcia odbywają się w trybie cotygodniowym!! Zapisując się na jedno wydarzenie, zobowiązujesz się do udziału w kolejnych spotkaniach.

Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty nie informując nas o tym tracą możliwość uczestnictwa

w pozostałych zajęciach z cyklu.

Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: klub@zwalcznude.pl.

 W naszym Klubie odbył się  cykl warsztatów kulinarnych o zdrowym żywieniu, podczas których dzieci mogły poznać wiele ciekawostek na temat zdrowego żywienia, jak również przygotować PYSZNE potrawy.

W trakcie warsztatów poruszaliśmy między innymi takie tematy:

„Co jest takiego pysznego w zwęglonych kawałkach mięsa i czy aby na pewno warto je spożywać? Odpowiemy sobie na te pytania a później dowiemy się jak przygotować pyszne i  zdrowe dania z grilla. Będzie smacznie!”

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty kulinarne 🙂
Odpowiemy sobie na pytanie czy warto jeść jajka i dlaczego. Dowiemy się też jak rozpoznać świeże jajko i skomponujemy pyszne dania z ich udziałem. Będzie pysznie!

Białe, do picia i oprócz radości, daje nam bardzo mocne kości!

Zapraszamy na warsztaty kulinarne, podczas których dzieci poznają ciekawostki na temat mleka i jego wpływu na nasz organizm i kości 🙂 Oprócz tego wykonamy przepyszny jogurtowy deser 🙂

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty kulinarne, podczas których poznamy odpowiedź na pytanie „Co mają wspólnego witaminy z Yeti?” 🙂 Porozmawiamy o tym, jakie są nasze ulubione warzywa, co możemy z nich zrobić, czy lubimy jeść warzywa? A później wykonamy pyszną sałatkę grecką oraz lemoniadę.

Zapraszamy na warsztaty kulinarne, podczas których odkryjemy tajemnicę płatków śniadaniowych! W czasie trwania warsztatów dzieci poznają różne rodzaje kasz, płatków zbożowych, dowiedzą się co tak naprawdę kryję się w płatkach śniadaniowych, dlaczego czekoladowe kulki wcale nie są takie zdrowe i spróbują wykonać własną, pyyyyyszną mieszankę

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda