WYDARZENIA WEEKENDOWE

Klub Zwalcz Nudę zaprasza całe rodziny na comiesięczne wydarzenia integracyjne!

Każdego miesiąca Klub ZN przygotowuje dla wszystkich rodzin bezpłatne wydarzenie! Za każdym razem uczestnicy mogą spędzić aktywnie czas, w gronie całej rodziny.

Przygotowujemy animacje tematyczne, w tym eksperymenty, zabawy sportowe, warsztaty artystyczne, poszukiwania i wiele innych

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

EKSPERYMENTY Z MAŁYM INŻYNIEREM!

Mały Inżynier po raz kolejny chciałby zabrać Was do swojego świata Labolatorium!

Już 24 LUTEGO w Klubie Zwalcz Nudę, odbędzie się wydarzenie rodzinne, na którym rodzice z młodszym rodzeństwem będą mogli spędzić miło popołudnie, natomiast dzieci w wieku 4-12 lat poznają tajemnice z zakresu chemii i fizyki!

Zapisy trwają!

Zapisy Obowiązkowe! – Liczba miejsc ograniczona!

JUŻ ZA NAMI…

BAL KARNAWAŁOWY

W Zwalcz Nudę nikomu nie brak energii, stąd też nie mogło zabraknąć potańcówki w czasie karnawału!

Tego dnia wszystkie postaci z bajek przybyły na wyjątkowy bal, który rozpoczął się obowiązkowym wzniesieniem toastu za nowy rok!

Był to nie byle toast! Otóż każde dziecko małe czy duże, mogło przygotować swój 2/3 kolorowy koktajl z soków oraz owoców…

Następnie przenosząc się do Sali dyskotekowej odbyło się kilka konkursów taneczno-ruchowych, w których udział mógł wziąć każdy! Tak tańcując odkryliśmy, że wśród nas nie ma już żadnych leniuchów! Wszyscy pełni energii, napędzaliśmy się nawzajem!

Dziękujemy! Mamy nadzieję, że już nikt nie podpiera ścian na szkolnych potańcówkach!

 

Wydarzenie było Bezpłatne! – Jednak na stole nie zabrakło  ulubionych przekąsek imprezowych!

MIKOŁAJKI

W związku ze zbliżającymi się świętami, zorganizowaliśmy wspólne wydarzenie łączące zarówno andrzejki jak i zbliżające się mikołajki.

Przygotowaliśmy dla Was świąteczne animacje takie jak: Andrzejkowe Wróżby, Kapciowe Szaleństwo oraz Świąteczne Wypieki

Tego dnia, każde dziecko, w świątecznej atmosferze bawiło się wśród rówieśników oraz sąsiadujących rodzin.

W dodatku, na koniec imprezy, św. Mikołaj usłyszał o naszym spotkaniu i sam postanowił nas odwiedzić!

Dziękujemy wszystkim klubowiczom za mile spędzony czas w klubowym gronie!

 

Wydarzenie było Bezpłatne! – Jednak jak to w święta, żeby na stole nie zabrakło  ulubionych przysmaków, każda rodzina przyniosła swój ulubiony przysmak!

LIGA PIŁKARZYKOWA

Podczas spotkania, każda rodzina mogła nie tylko stworzyć własną wyjątkową nazwę drużyny, ale również przygotować Badge z Herbem drużyny!

Dodatkowo dla chętnych, przygotowaliśmy specjalne materiały kibica.. które pomogły uczestnikom zdobyć mistrzostwo!

HALLOWEEN

W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

Poszukiwania Duchów – Nie łatwe zadanie nawet dla wytrawnych poszukiwaczy! Wymaga współpracy wampirów, czarownic i innych upiornych stworzeń.. Szukaliśmy, odkrywaliśmy, rozwiązywaliśmy trudne kody oraz pokonywaliśmy wszystkie przeciwności. Tylko wytrwałych czekała słodka nagroda!

KOSZMARNE KALAMBURY – Czy umiecie zmienić się w wilkołaka albo Drakulę? A może jesteście dobrzy w zgadywanki? Jeżeli tak, ten punkt wieczoru był idealny dla Was!

KOSZE NA UPIORNE SŁODKOŚCI – Każdy z uczestników musiał przygotować się na przypływ dużej ilości słodyczy. Jednak gdzie je pomieścić? Przygotowaliśmy specjalne kosze, na każdy rodzaj słodkości!

Wydarzenie było BEZPŁATNE, jednak każdy przyniósł drobny poczęstunek 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda