ZwalczNude.pl

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich czy projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, przygód i nowych doświadczeń.

Życie jest przygodą – Zwalcz Nudę!

ZwalczNude.pl to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dorośli szukający ciekawych form rozrywki jaki rodziny z dziećmi szukające ciekawych atrakcji dla najmłodszych. Jesteśmy obecni na rynku od 2010 roku. Przez ten czas przeszliśmy wiele zmian i zdobyliśmy szerokie doświadczenie na rynku gier miejskich oraz eventów, zrzeszaniu i aktywizowaniu Polaków, a także promocji naszych klientów.

Nasze projekty

Gry miejskie

Jest to forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, edukacji, zwiedzania i ruchu. Może zaangażować całą rodzinę, czy grupę znajomych. Jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, którzy szukają nowości i pragną aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

Zobacz szczegóły

 

Warsztaty dla dzieci

Każdy mały uczestnik ma możliwość poznania wybranego kraju oraz smaków w nim dominujących. Tematyka zajęć jest różna i zmienia się w zalezności od potrzeb. Atrakcje urozmaicają wchłanianie przez maluchów wiedzy.

Zobacz szczegóły

 

Warszawskie Dni Rodzinne

Dni Rodzinne to dwa weekendy w roku, podczas których stolica zamienia się w wielki plac zabaw. Projekt logistycznie zbliżony jest do Nocy Muzeów – firmy i instytucje kierujące swoją ofertę do rodzin organizują w swoich punktach dni otwarte, a my zbieramy wszystkie wydarzenia w jednym miejscu, by ułatwić ich wyszukiwanie zainteresowanym. Dzięki współpracy z ponad dwustoma punktami rodzinnymi  tworzymy wyjątkowy program animacji. Wszystko jest otwarte, bezpłatne i nastawione na rodziny. W 2015 roku Dni Rodzinne odbyły się też w Poznaniu i Trójmieście.

Zobacz szczegóły

 

Narodowy Dzien Sportu

To dzień, w którym wszystkie ważne punkty sportowe w Polsce przygotowują coś wyjątkowego – nieodpłatnie. Tego dnia w całej Polsce odbywają się tysiące darmowych treningów, zawodów, spotkań, pikników sportowych. Tego dnia cała Polska żyje sportem. Spójny program całego przedsięwzięcia jest dostępny na stronie wydarzenia. Najbliższy NDS już w październiku 2015 roku.

Zobacz szczegóły

 

 

Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę
To rodzinne miejsce pełne nieodpłatnych warsztatów, zajęć, kafejka, świetlica, wypożyczalnia gier planszowych i sala zabaw dla dzieci. Chcemy aby klub dla Rodzin Zwalcz Nudę był miejscem, w którym każdy poczuje się jak w domu, zawsze otwartym dla chętnych, pełnym atrakcji dla najmłodszych, starszych i trochę większych, oraz z profesjonalnym wsparciem dla rodziców.
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.
Zobacz szczegóły

Zostań partnerem wydarzenia

Narodowy Dzień Sportu – zobacz szczegóły

Warszawskie Dni Rodzinne – zobacz szczegóły

Aktywna Rodzina – zobacz szczegóły

Akademia Elfów Świętego Mikołaja – zobacz szczegóły

Klub dla rodzin Zwalcz Nudę – zobacz szczegóły

Konkurs o indywidualną nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego
„Innowacyjny Menedżer Kultury” – prezentacja, Krystyna Radkowska