Zostań Partnerem Renomowanego Wydarzenia

Zwalcz Nudę od 5 lat tworzy wyjątkowe wydarzenia, które łączą naszą społeczną misję z misją jej partnerów. Poniżej prezentacja największych projektów, których skala to tysiące uczestników, setki partnerów i publikacji.

W przypadku zainteresowania, pytań i propozycji współpracy prosimy o kontakt:

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

WARSZAWSKIE DNI RODZINNE

Projekt, który otwiera miasto na rodziny, dzieci i wspaniałą zabawę. Warszawskie Dni Rodzinne to setki wydarzeń w jeden weekend. W tym terminie miasto otwiera się na rodziny, dzieciaki i rodziców. Logistycznie wydarzenie przypomina Noc Muzeów, a całości towarzyszy wielki piknik w centralnym miejscu miasta. więcej na temat projektu na stronie: http://www.warszawskiednirodzinne.pl/strefa-partnera/

ZOBACZ TEŻ FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI >>>

Prezentacja_Dni Rodzinne_2017.pdf
Dokument PDF [3.5 MB]

NARODOWY DZIEŃ SPORTU

Projekt, który otwiera całą Polskę na SPORT.

Narodowy Dzień Sportu to tysiące wydarzeń w pierwszą sobotę października. Tego dnia w całym kraju jest organizowanych kilka tysięcy bezpłatnych treningów. Logistycznie wydarzenie przypomina Noc Muzeów, a całości towarzyszy wielki piknik na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. więcej na temat projektu na stronie: http://www.narodowydziensportu.pl/strefa-partnera/

 

ZOBACZ TEŻ FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI>>>

Narodowy_Dzien_Sportu_2017.pdf
Dokument PDF [4.4 MB]

AKADEMIA ELFÓW ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

Projekt, który prowadzimy z samym Świętym Mikołajem!

Akademia to seria świątecznych eventów, na każdy z nich składa się gra miejska, której uczestnicy mają za zadania uratować święta w dobie kryzysu, oraz animacje pod choinką. Zapraszamy do zostania Sponsorem, Partnerem lub do współracy na innych zasadach.

 

ZOBACZ TEŻ FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI>>> 

GRY MIEJSKIE ZWALCZ NUDE.PL

Zwalcz Nudę przygotuje dla Was wyjątkowe wydarzenia – dedykowaną grę miejską. Scenariusz może nawiązywać do Ojca Chrzestnego, Mody na Sukces, Serialu Alternatywy 4 – wspólnie ustalamy co Was krięci i sami wybieracie co chcecie przeżyć. Gra może wprowadzać Twój nowy produkt na rynek, lub być zabawą integrującą zespół firmowy.

Więcej o grach miejskich tutaj>>>

Zobacz kilka filmów z naszych produkcji:

PRZYGOTUJ Z NAMI WYDARZENIE DEDYKOWANE TWOJEJ MARCE

Zwalcz Nudę przygotowuje wyjątkowe eventy, nieszablonowe pomysły – zawsze z misją w tle.

Jesteś producentem spożywczym, czy w branży farmaceutycznej? Przygotujemy dla Ciebie wydarzenie popularyzujące zdrowie: grę miejską, piknik, konkurs, warsztaty, lub kampanię społeczną.

Jesteś z branży finansowej? Zainwestuj w sport lub rodziny – to przyszłość. Dołącz z własną marką do naszych dużych eventów, ale na specjalnych warunkach – Tobie dedykowanych.

Jesteś z branży IT? Zróbmy wspólnie warsztaty dla wybranej grupy docelowej (np. babska akademia surfowania; czy surfowanie dla seniorów)

Jesteś z innej branży? Napisz do nas – spotkajmy się na kawę. Na pewno wspólnie wymyślimy coś ciekawego.

 

OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI :

Dla placówek edukacyjnych przygotowaliśmy ofertę warsztatów: krajoznawczych, artystycznych i kulinarnych.

Zapraszamy też do wspólnego organizowania:

1. Warsztaty o zdrowym żywieniu. Zdrowo jemy. Zdrowo żyjemy

2. Warsztaty kulinarno-krajoznawcze.

3. Animacje bożonarodzeniowe

4. Animacja wielkanocna

5. Dzień dziecka

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda