Fundacja Zwalcz Nudę poszukuje pracownika do
Działu Partnerstw i do Działu Promocja.

Wymagania:

– znajomość obsługi MS Office i środowiska Internet

– komunikatywność

– systematyczność

– uporządkowany sposób pracy

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

– poszukiwanie Partnerów projektów i kampanii społecznych Zwalcz Nudę

– praca na bazie danych

– utrzymywanie stałych relacji z Partnerami

Co oferujemy?

– wynagrodzenie stałe powiększone o premię i prowizje uzależnione od efektów pracy

– elastyczne godziny pracy

– możliwość pracy w dowolnym wymiarze czasu

– praca w zespole ciekawych i życzliwych ludzi pełnych pasji

– praca przy ważnych projektach i kampaniach społecznych, które zmieniają świat na lepszy

– w pełni wyposażoną kuchnię w biurze

– biuro w dobrej lokalizacji

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: kradkowska@zwalcznude.pl

Poszukiwany / Poszukiwana

Pracownik działu pozyskiwania sponsorów

Fundacja Zwalcz Nudę poszukuje pracowników działu pozyskiwania sponsorów wydarzeń społecznych.

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, masz dar przekonywania, umiesz utrzymywać dobre relacje z Partnerami, jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia i tego co robisz i szukasz pracy z pasją – dołącz do naszego zespołu.

Fundacja organizuje wydarzenia społeczne popularyzujące mądre spędzanie czasu, w tym aktywność sportową, ekologię i zdrowe nawyki żywieniowe. Dużo naszych projektów tematycznie związanych jest  pozytywnym rodzicielstwem i zagospodarowaniem czasu rodzinom i dzieciom.

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało:

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji
  • Przygotowywanie strategii działania
  • Przygotowywanie i prowadzenie baz potencjalnych sponsorów, w tym poszukiwanie kontaktów
  • Umawianie spotkań i prowadzenie stałej współpracy, regularny kontakt ze sponsorami
  • Pozyskiwanie sponsorów, partnerów małych i dużych
  • Jeśli w Twoim doświadczeniu zawodowym występują te elementy – pochwal nam się nimi w liście motywacyjnym. Napisz czemu to Ciebie powinniśmy zaprosić do naszego zespołu.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Na CV ze zdjęciem i listy motywacyjne czekamy pod mailem:

kradkowska@zwalcznude.pl

Animatorzy i prowadzący warsztaty: kulinarne, plastyczne, językowe, ścisłe, szachowe, eksperymenty, matematykę na wesoło – i wszystkie inne, które przyjdą Wam do głowy!

Fundacja Zwalcz Nudę poszukuje animatorów i prowadzących warsztaty.

Jeśli lubisz pracować z dziećmi, młodzieżą lub rodzinami, jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia i tego co robisz i szukasz pracy z pasją – dołącz do naszego zespołu.

Fundacja prowadzi na co dzień klub dla rodzin oraz organizuje wydarzenia społeczne popularyzujące mądre spędzanie czasu, w tym aktywność sportową, ekologię i zdrowe nawyki żywieniowe. Dużo naszych projektów tematycznie związanych jest  pozytywnym rodzicielstwem i zagospodarowaniem czasu rodzin i dzieci.