Akademia Młodych Cwaniaczków

Zwalcz Nudę w Wakacje !

25-29 czerwca 2018r.

Zwalcz Nudę przygotowało dla dzieci w wieku 5-8 lat program pełen animacji. Zapraszamy wszystkie dzieci spragnione wrażeń na tydzień pełen przygód. Zajęcia odbędą się w Klubie Zwalcz Nudę, który mieści się przy ul. Kickiego 1/u4, na Pradze Południe.

  • Opis animacji:
  • Mydełka – Wszystkie dzieci będą miały okazję własnoręcznie zrobić kolorowe mydełko do kąpieli! Każde z nich wybierze ulubiony kolor, zapach i kształt, a kiedy mydełko będzie gotowe każdy nasz mały uczestnik będzie mógł zabrać je do domu.
  • Warsztaty Malarskie – W każdym z Nas drzemie artysta! Jednak każdy talent trzeba szlifować.. W tym celu każdy cwaniaczek będzie mógł wyszaleć się za pomocą pędzelka i rozmaitych farb! W naszej pracowni powstaną wykwintne dzieła sztuki, a każde płótno zawiśnie następnie w klubowej galerii!
  • Pierwsza pomoc – Każdy, nawet malutki cwaniaczek po tych warsztatach będzie umiał poradzić sobie w trudnych sytuacjach! Z naszym instruktorem z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego poprowadzimy pouczające lecz również zabawne zajęcia z pierwszej pomocy. Każdy może być bohaterem!
  • Gra terenowa – Czy każdy z Was zna podchody? Stwórzmy razem dwie drużyny i sprawdźmy kto okaże się lepszym odkrywcą!
  • Zabawy na świeżym powietrzu – Każdego dnia (pod warunkiem, że będzie dopisywać pogoda) będziemy odwiedzać place zabaw oraz parki
  • Warsztaty kulinarne – Każdego dnia nasz wygłodniały cwaniaczek, będzie mógł z pomocą prowadzących przygotować sobie ciepły posiłek ze zdrowych produktów! Pod koniec naszej przygody, każdy cwaniaczek będzie mógł zostać małym szefem kuchni!

Zapewniamy 1 opiekuna dla 5 dzieci, dzięki czemu będą mogły w pełni skorzystać z zajęć!

* zajęcia odbędą się w terminie od poniedziałku 25 do piątku 29 czerwca w godzinach 10:00-15:00 – koszt turnusu z lunchem tematycznym – 300 zł/os.

Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później:

– zabawa swobodna + drugie śniadanie od 8:00-10:00 – 10 zł/h/dzień.

– zabawa swobodna + podwieczorek od 15:00-17:00 – 10 zł/h/dzień.

ZAPISY JUŻ OD 11 MAJA!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda