Zabawę z Kapitanem Warszawa bardzo długo się pamięta. W tym na pewno Ci pomoże Twoja buzia uśmiechnięta! Z Calineczką zatańczymy i się razem pobawimy! Kapitan Warszawa zaprosił na rodzinny piknik w Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 21 września w godzinach 14:00-18:00. Wydarzenie bezpłatne.

 

Calineczka zaprosiła wszystkie dzieci na bajkowy piknik! Pomimo tego, że Calineczka nie jest zbyt dużego wzrostu, przygotowała dla Was wielkie atrakcje! W programie były między innymi warsztaty z robienia bajkowych zakładek do książek, gry planszowe, malowanie motylkowych witraży i wymiana książek. Mogliście również wykonać badże z superbohaterami, pacynki z wróżkami oraz biżuterię w stylu Calineczki. Calineczka była razem z nami! Mogliście spotkacie ją w motylarni, do której  wygraliście bezpłatne wejściówki!

 

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Partnerzy wydarzenia:

               

 

Vouchery na sportowe zakupy ufundowałą firma Martes Sport.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt współfinansowany przez miasto Stołeczne Warszawa.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda