Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie strachy małe i duże na upiorną, halloweenową grę miejską do Akademii Strachów im. Hrabiego Draculi! Bawimy się 31 października w Centrum Handlowym Blue City (Aleje Jerozolimskie 179) w godzinach 16:00-20:00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

Panie i Panowie drodzy, oto Wasza chwila grozy! Kapitan Warszawa wraz z naczelnym wampirem wprost z Rumunii, Hrabią Draculą zaprasza do wspólnej zabawy! Na naszej grze miejskiej swoją obecność potwierdziły wszystkie straszydła z Warszawy i okolic – duchy, wampiry, kościotrupy, baby jagi, zombie, wiedźmy, trolle, białe damy, truposzki i strzygi! Gwarantujemy Wam atrakcje wprost z najstraszniejszych lochów, strychów i zamczysk. Zwykłym śmiertelnikom dobrze radzimy – przebierzcie się za upiora, dzięki czemu wtopicie się w tłum a straszydła wezmą Was za swojego pobratymcę! Jeśli nie zdecydujecie się na ten ruch, kto wie, może grę miejską zakończycie jako prawdziwe maszkary…

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw jest magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Partnerzy wydarzenia

                                              

 

Nagrody – wciągające gry planszowe – ufunduje również firma Alexander, partner projektu Aktywna Rodzina.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt współfinasowany przez miasto Stołeczne Warszawa.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy dostępne TUTAJ>>>

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

GŁÓWNY PARTNER WYDARZENIA

TAK BYŁO

2018 - AKADEMIA STACHÓW NA POLU MOKOTOWSKIM

2017 - POSZUKIWANIA DUCHÓW ŁAKOMCZUCHÓW NA BIELANACH

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda