GRY MIEJSKIE - ARCHIWUM

Razem z Kapitanem Warszawą już od 6 lat aktywizujemy Warszawiaków! Nasz osobisty Superbohater co roku przed wakacjami wyrusza na obchód wszystkich warszawskich dzielnic aby sprawdzić czy mieszkańcy Stolicy nie potrzebują jego pomocy!

Wraz z Partnerami, Urzędami Dzielnic i instytucjami kultury zrealizowaliśmy już prawie 100 bezpłatnych gier miejskich i pikników Rodzinnych!

 

PLAŻA RUSAŁKA

OPIS ANIMACJI

Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa Zaprasza do Świata bajek!

Przenieś się do wspaniałego świata Księgi Dżungli i pomóż Mowgliemu uratować zwierzaki!

Już w sobotę, 30 czerwca spotkajmy się by poznać zwyczaje panujące w dżungli! Wspólnymi siłami będziemy przemierzać zakątki dzikiej natury i ruszymy na ratunek zagrożonym zwierzętom. Wysłuchamy mądrych rad niedźwiedzia Baloo, tygrys Shere Khan pokaże jak nie dać się żywiołom, a troskliwą opieką otoczy Was wilczyca Raksha. Przyjdźcie na spotkanie z „Księgą dżungli”!

PRAGA-POŁUDNIE

OPIS ANIMACJI

Dzielni pomocnicy Kapitana Warszawa!

Słyszałem wiele wspaniałych historii o Waszych dotychczasowych wyczynach, dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą. Nazywam się Hans Christian Andersen, pewnie znacie niektóre z moich opowiadań, jak Brzydkie Kaczątko czy Księżniczka na ziarnku grochu. Tym razem jednak chciałbym prosić Was o pomoc w sprawie innego mojego bohatera – ołowianego żołnierza. W mojej opowieści doświadczył wiele nieprzyjemności, chociaż wcale na to nie zasługiwał…Dlatego też chciałbym odmienić jego los, ale nie uda mi się to bez Waszej pomocy! Wejdźcie w świat ołowianego żołnierza i zmieńcie bieg tej historii według własnego scenariusza!

PRAGA-POŁUDNIE

Gra miejska „Asterix i Obelix”

15 września 2018

g.12.30-15.30

Błonia PGE Narodowego

Czy znasz to uczucie jak miłość od pierwszego wejrzenia?

Jeśli tak, to wiesz co przeżywa uczuciowy Romantiks, którego wybranką serca została piękna Greczynka! Niestety na drodze zakochanego po uszy Gala stanął rzymski rywal Brutus, któremu niewiasta została przyrzeczona.

Serce wybranki zdobyć może jedynie zwycięzca olimpijskich zawodów budząc powszechny szacunek i zachwyt. Do pomocy w przygotowaniu formy stawili się wierni towarzysze Gala- Asterix i Obelix, ale bez dodatkowej pomocy nie przygotują wszechstronnie przyjaciela.

Na ratunek został wezwany Kapitan Warszawa, który zobowiązał się zbudować sztab trenerski dla cierpiącego z miłości Romantiksa.

Czy to Wy podejmiecie wyzwanie sportowe?

Niech śmiałkowie zjawią się 15 września na błoniach Stadionu Narodowego!

ZAPISY>>

Gra Miejska Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek!

Rejon: Plac Generała Józefa Hallera – między krańcówką a placem zabaw 11:00-13:30

„Czy umiecie się bawić w odkrywaczy? Na pewno nie, bo nie znacie Pippi, a ona mówi gdzie można znaleźć wspaniałe rzeczy i że kiedy ma się wyobraźnię to wszystkie rzeczy okazują się bardzo cenne.”
Drużyno Kapitana Warszawy, w sobotę 28 lipca razem wyruszymy na spotkanie z mocą przygód w towarzystwie nieco ekscentrycznej i niepokornej dziewczynki o imieniu Pippi, która postanowiła przeprowadzić się na warszawską Pragę!

Waszym zadaniem będzie pomóc odnaleźć się jej w naszym mieście i poznać niecodzienne dla nas zwyczaje. Nasza bohaterka pokaże Wam jak zamienić nieprzyjemną pracę w dobrą zabawę i nauczy jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.  A Wy co dacie od siebie Pippi?
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda