Piknik "Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków" - Archiwum

Razem z Kapitanem Warszawą już od 6 lat aktywizujemy Warszawiaków! Nasz osobisty Superbohater co roku przed wakacjami wyrusza na obchód wszystkich warszawskich dzielnic aby sprawdzić czy mieszkańcy Stolicy nie potrzebują jego pomocy!

Wraz z Partnerami, Urzędami Dzielnic i instytucjami kultury zrealizowaliśmy już prawie 100 bezpłatnych gier miejskich i pikników Rodzinnych!

 

BIAŁOŁĘKA 

Piknik w Galerii Północnej – “Królewna Śnieżka I 7 krasnoludków”

22.09.2018, Galeria Północna, Światowida 17, 11:00-14:00

Znacie Królewnę Śnieżkę i jej symatycznych przyjaciół: Gapcia, Śpiocha, Mędrka, Gburka, Aspika, Nieśmiałka i Wesołka?

Jeśli nie- będziecie mieli okazję się z nimi zapoznać i wspaniale się bawić! Jeśli tak- czeka Was jeszcze więcej doskonałej zabawy!

22 września w Galerii Północnej, Królewna Śnieżka wraz z Królewiczem organizuje Piknik dla dzieci w wieku od 0-12 lat. Przyjdźcie w godzinach 11.00-14.00 i bawcie się razem z nami!

Jakie atrakcje przygotowali dla Ciebie bohaterowie ,,Królewny Śnieżki i 7 krasnoludków” Przeczytajcie poniżej!

 

Czapki Krasnoludków

  • Nieśmiałek zgubił swoją krasnoludkową czapkę w lesie. Czy będziecie potrafili mu pomóc wykonać nowe nakrycie głowy?

 

Sukienka Śnieżki

  • Czy chcielibyście zostać królewskimi projektantami mody? Podczas pikniku będziecie mieli okazję wykazać się kreatywnością i stworzyć modną sukienkę dla Królewny Śnieżki na bal!

Czarodziejskie okulary

  • Śnieżka poprosiła Śpioszka o przygotowanie zdjęcia krasnoludkowej rodziny. Niestety Krasnoludek ma problemy z wyraźnym widzeniem. Pomóż Krasnoludkowi i ułóż maxi puzzle w alko goglach.

Gotowanie ze Śnieżką

  • Królewna Śnieżka zapomniała przygotować kanapkę dla Gapcia do pracy. Będziecie mieli okazję zostać jej pomocnikami i nauczyć się przygotowywać ulubioną przekąskę Gapcia.

 

Królewicz Tangram

  • Nie byłoby Królewny Śnieżki bez królewicza na białym koniu. Czy znacie się na zagadkach logicznych i tangramach? Przekonajcie się!

 

Krasnoludkowy Quiz

  • Gburek uderzył się w głowę podczas pracy i zapomniał jak mają na imię pozostałe krasnoludki. Na Pikniku będziecie musieli mu pomóc w dopasowaniu imienia Krasnoludka do jego wizerunku.

Prowadzenie królewskiej karocy

  • Wyobraźcie sobie, że zostaliście woźnicami królewskiej karocy. Zanim zaczniecie powozić musicie przejść szkolenie. Wasze zadanie będzie polegało na przejechaniu gokartem po wyznaczonym torze,

 

Poza tym czekają na Was inne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, bańki mydlane maxi, zdalnie sterowane samochody, miś Hamleys, malowanie buziek i inne. Przygotowaliśmy również konkursy, w których wygrać możecie: vouchery do sali zabaw Fikołki, upominki od firmy Recman, czy vouchery na posiłek Thai Wok.

 

Partnerzy:

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda