Piknik Smoki i Rycerze - Archiwum

Razem z Kapitanem Warszawą już od 6 lat aktywizujemy Warszawiaków! Nasz osobisty Superbohater co roku przed wakacjami wyrusza na obchód wszystkich warszawskich dzielnic aby sprawdzić czy mieszkańcy Stolicy nie potrzebują jego pomocy!

Wraz z Partnerami, Urzędami Dzielnic i instytucjami kultury zrealizowaliśmy już prawie 100 bezpłatnych gier miejskich i pikników Rodzinnych!

 

WŁOCHY

OPIS ANIMACJI

Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa Zaprasza do Świata bajek!

Weź udział w turnieju rycerskim!  

11:00-15:00, ul. Żwirki i Wigury 14-18A.

Każde dziecko kocha bajki! Zresztą, czy ktoś ich nie kocha? Pozwalają nam przenieść się w zupełnie inny, wesoły kolorowy świat! W tym roku już po raz piąty wyruszycie we wspaniałą, pasjonującą podróż przez dzielnice Warszawy, wraz z jej superbohaterem Kapitanem Warszawą! Tym razem zapraszamy Was do udziału w Turnieju Rycerskim w dzielnicy Włochy!

Już w sobotę, 21 lipca spotkajmy się by poznać tajniki profesji rycerskiej! Czeka na Was prawdziwy Turniej Rycerski.  Konkurencje jakie będą na Was czekały w ramach Turnieju Rycerskiego: Turniej łuczniczy, Biała broń, Rycerski Quiz, Utrzymanie równowagi. Każdy z Was otrzyma rycerską legitymację. Z uzupełnioną legitymacją należy zgłosić się do namiotu Zwalcz Nudę, gdzie otrzymacie nagrodę!

Partnerem tego wydarzenia jest Buissnes Garden Warsaw!

Twoje miejsce jest w naszych szeregach – wejdź z nami do Świata bajek!

Na wydarzenia WSTĘP BEZPŁATNY!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda