Brzechwy Świat

 

Na straganie w dzień targowy tańcowała igła z nitką! Martwiły się inne kaczki, w paski w kratki i zakładkiPomocy! Wiersze Jana Brzechwy zaczęły żyć własnym życiem! Potrzebowaliśmy dzielnych ochotników, którzy spróbowali zapobiec bajkowej katastrofie. Misja ratunkowa w postaci gry miejskiej odbyła się 21 lipca w Amfiteatrze Parku Górczewska w godzinach 11:00-14:00.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Jan Brzechwa, znany i lubiany autor bajek dla dzieci stracił kontrolę nad swoimi wierszami. Wersy pomieszały się, poplątały, skołatały i zagmatwały. Ktoś musiał zrobić z tym porządek! Dzięki młodszym i starszym miłośnikom twórczości poety, udało nam się uporządkować wersy poezji. Bawiliśmy się 21 lipca w Amfiteatrze w Parku Górczewska w godzinach 11:00-14:00.

Partnerzy projektu:

Nagrody w grze ufundował partner wydarzenia – Cinema City Bemowo.

Fundatorem nagród – wciągających gier planszowych -była również firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

Nagrody ufundowali także: Teatr Capitol, Uroboros, Manufaktura Cukierków, Media Service Zawada oraz Starpharma.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda