Kapitan Warszawa zaprasza na fascynującą grę miejską!

Komu w drogę temu czas! Big Ben w Londynie, Koloseum w Rzymie i zamek w Lublinie! Pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami na europejskie szlaki! Kapitan Warszawa zaprosił Was na grę miejską pełną przygód! Podróżowaliśmy po Europie, a na uczestników zabawy czekała masa atrakcji! Bawiliśmy się 29 czerwca w godzinach 12-15 w Galerii Renova na Targówku.

 

Kolejna gra miejska w ramach projektu odbyła  się w znanej i lubianej przez mieszkańców Targówka i okolic Galerii Renova, ul. Rembielińska 20. Tym razem Kapitan Warszawa zaprosił uczestników wydarzenia do wspólnej wycieczki po europejskich miastach! Gracze musieli wykonać różne zadania i mieli na to tylko 180 minut. Czas płyną nieubłaganie, lecz tacy nieustraszeni podróżnicy jak Wy dali radę!

 

 

Partnerzy wydarzenia:

                                                                             

Oprócz tego atrakcje przygotowali Cukiernia Mocca Warszawa Przystanek Gofrowo, Retro Smaki, KiK oraz Cukiernia Sowa.

Sponsorami nagród byli: Alexander, Starpharma, Manufaktura Cukierków, Uroboros, Teatr Capitol oraz Media Service Zawada.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

 


Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólniez superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda