Kapitan Warszawa zaprasza na Wawer!

zegarek

W bajkach musi być porządek! Niestety wydarzyło się nieszczęście – ktoś ukradł zegarek, który odmierza bajkowy czas i sprawia, że wszystkie wydarzenia dzieją się w odpowiednim momencie. Wraz z Kapitanem Warszawa znaleźliśmy dzielnych detektywów, którzy 7 września w Galerii Ferio (ul. Szpotańskiego 4) podczas gry miejskiej i warsztatów odzyskali zegarek, dzięki któremu wszystkie opowieści znów będą kończyć się magicznymi słowami „i żyli długo i szczęśliwie”. Bawiliśmy się w godzinach 12:00-15:00.

Chwila nieuwagi i masz babo placek! Strażniczka czasu, babcia, została okradziona ze swojego cennego zegarka! Bez niego na próżno szukać w bajkach ładu i składu. Całą nadzieję ulokowaliśmy w młodych, odważnych detektywach, którzy spróbowali odzyskać cenny przedmiot. Misja ratunkowa odbywała się dwutorowo – podczas gry miejskiej odnaleźliście zegarek, z kolei podczas warsztatów z wilkiem i zającem nauczyliście się pobierać odciski palców, aby złapać również złodzieja! Detektywi, dzięki Waszej odwadze uratowaliście bajki i pomogliście zrozpaczonej babci!

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Partnerzy wydarzenia:

TOPAZ logo L HQ

sasiedzi

vr

Drużyna, która zebrała najwięcej punktów podczas gry otrzymała zegarek marki Casio, ufundowany przez partnera wydarzenia, Salon Jubilerski Valore.

9664

valore

Fundatorem nagród – wciągających gier planszowych – jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

Nagrody ufunduje również Teatr Capitol, Uroboros, Manufaktura Cukierków, Media Service Zawada oraz Starpharma.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda