Klub dla Rodzin ONLINE

Wszystkie książki przeczytane? Gry planszowe rozpracowane? Bajki obejrzane? Lekcje odrobione? Jeśli do Waszych domów powoli zaczyna wkradać się nuda, ekipa Klubu Zwalcz Nudę przychodzi na ratunek! Zapraszamy Was do uczestnitwa  w naszych zabawach – przez internet, bez wychodzenia z domu.

Nasi animatorzy zaproponują Wam wciągające, oldskulowe gry – wisielec, 5 sekund, rebusy, kalambury… kreatywne głowy naszych animatorów cały czas pracują, tak więc możecie spodziewać się wielu niespodzianek! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszych internetowych aktywnościach? Wystarczy, że posiadacie profil na Facebooku i że polubicie nasz fanpage – Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę.  W określonych dniach i godzinach (harmonogram znajduje się poniżej) nasi animatorzy na profilu będą prowadzić relacje live, podczas której będziecie mogli komunikować się za pomocą czatu. Gwarantujemy dużo śmiechu i przyjaznej rywalizacji oraz miło spędzony czas.

Koniecznie zaproście znajomych do wspólnej zabawy! Im nas więcej, tym weselej.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ONLINE

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wstarczy o odpowiedniej godzinie wejść na nasz profil na Facebooku i dobrze się bawić!

Link do profilu Klubu Zwalcz Nudę na Facebooku -https://www.facebook.com/klubdlarodzinZN/

Działalność Klubu dla Rodzin Zwalcz Nudę współfinansowana jest ze środków miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu „Rodzina Wspólna Sprawa III”.

W ramach działalności Klubu prowadzimy również zajęcia  w grupach przez Skype – więcej informacji dostępnych jest TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda