Przyjaciele Zippiego

Poniedziałek, godz. 16:00 – 17:45, wiek: 5-9 lat

Czy rodzice powinni dbać o zdrowie psychiczne swoich dzieci? Jak to odpowiednio robić i na czym najbardziej należy się skupić?

Już od 7 września w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę na Pradze-Południe rusza nowy międzynarodowy program „Przyjaciele Zippiego”, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u dzieci w wieku 5-9 lat. Program „Przyjaciele Zippiego” uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonali relacje dzieci z innymi ludźmi.

Serię zajęć w ramach „Przyjaciół Zippiego” poprowadzi mgr Agnieszka Brzózka – psycholog, psychoterapeutka, terapeutka Integracji Sensorycznej, która swoje doświadczenie zdobywała w placówkach oświatowych, terapeutycznych, a także na Oddziale Dziennym Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Zajęcia rozpoczną się 7 września i będą odbywać się w trybie cotygodniowym. W Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę odbędzie się 24 takich spotkań.

Zajęcia odbywają się w trybie cotygodniowym!!! Zapisując się na jedno wydarzenie, zobowiązujesz się do udziału w kolejnych spotkaniach.
Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty, nie informując nas o tym, tracą możliwość uczestnictwa
w pozostałych zajęciach z cyklu.
Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami, wysyłając maila na adres: klub@zwalcznude.pl.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda