Mała Syrenka nad Wisłą

Pamiętacie sympatyczną, rudowłosą syrenkę żyjącą w morskich głębinach? 11 sierpnia  mogliście spróbować dojrzeć ją w rzece, podczas rodzinnego pikniku w lokalu Grunt i Woda (bulwar Flotylii Wiślanej). Bawiliśmy się 11 sierpnia w godzinach 11:00 – 15:00.


Tym razem spotykaliśmy się w nadwiślańskim lokalu Grunt i Woda. Wraz z animatorami z Fundacji Zwalcz Nudę oraz Kapitanem Warszawa stworzyliście wielką syrenkę ozdobioną różnymi błyskotkami wyglądającymi jak prawdziwe łuski! Oprócz tego czekały na Was wodne eksperymenty, wzieliście udział w warsztatach plastycznych, zagraliście w gry planszowe oraz  mogliście upolować książkowe perełki podczas wymiany książek. Z kolei zespół klubokawiarni zaprosił Was do wzięcia udziału w Akademii Młodego Sportowca – Dzieciaki nad Wisłą! Zajęcia „Piłkarski pierwszy krok” poprowadzili Mariusz Łojek-Kalman, Mateusz Pawluk oraz Bartosz Maciocha. Obecni byli również animatorzy z firmy SKAKANKA, którzy zadbali, aby każde dziecko wspaniale się bawiło. Podczas pikniku odbyła się masa bezpłatnych atrakcji dla rodzin z dziećmi. Może nawet udało Wam się wypatrzeć Małą Syrenkę?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda