ZwalczNude.pl

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich czy projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, przygód i nowych doświadczeń.

Życie jest przygodą – Zwalcz Nudę!

Nasze projekty

Gry miejskie

Jest to forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, edukacji, zwiedzania i ruchu. Może zaangażować całą rodzinę, czy grupę znajomych. Jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, którzy szukają nowości i pragną aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

Zobacz szczegóły>>>

 

Warsztaty dla dzieci

Każdy mały uczestnik ma możliwość poznania wybranego kraju oraz smaków w nim dominujących. Tematyka zajęć jest różna i zmienia się w zalezności od potrzeb. Atrakcje urozmaicają wchłanianie przez maluchów wiedzy.

Zobacz szczegóły

 

Warszawskie Dni Rodzinne

Dni Rodzinne to dwa weekendy w roku, podczas których stolica zamienia się w wielki plac zabaw. Projekt logistycznie zbliżony jest do Nocy Muzeów – firmy i instytucje kierujące swoją ofertę do rodzin organizują w swoich punktach dni otwarte, a my zbieramy wszystkie wydarzenia w jednym miejscu, by ułatwić ich wyszukiwanie zainteresowanym. Dzięki współpracy z ponad dwustoma punktami rodzinnymi  tworzymy wyjątkowy program animacji. Wszystko jest otwarte, bezpłatne i nastawione na rodziny. W 2015 roku Dni Rodzinne odbyły się też w Poznaniu i Trójmieście.

Zobacz szczegóły

 

Narodowy Dzien Sportu

To dzień, w którym wszystkie ważne punkty sportowe w Polsce przygotowują coś wyjątkowego – nieodpłatnie. Tego dnia w całej Polsce odbywają się tysiące darmowych treningów, zawodów, spotkań, pikników sportowych. Tego dnia cała Polska żyje sportem. Spójny program całego przedsięwzięcia jest dostępny na stronie wydarzenia. Najbliższy NDS już w październiku 2015 roku.

Zobacz szczegóły

 

Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę
To rodzinne miejsce pełne nieodpłatnych warsztatów, zajęć, kafejka, świetlica, wypożyczalnia gier planszowych i sala zabaw dla dzieci. Chcemy aby klub dla Rodzin Zwalcz Nudę był miejscem, w którym każdy poczuje się jak w domu, zawsze otwartym dla chętnych, pełnym atrakcji dla najmłodszych, starszych i trochę większych, oraz z profesjonalnym wsparciem dla rodziców.
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.
Zobacz szczegóły

Aktywna Rodzina

Praktycznie w każdy wakacyjny  weekend zapraszamy rodziny do nieodpłatnej zabawy, podczas której razem z superbohaterem – Kapitanem Warszawa – rodziny przeżyją przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki, poznają kolejne dzielnice, a przede wszystkim spędzały czas wspólnie i dobrze się bawiły!

Tegoroczną nowością jest postawienie na lokalnie działające Organizacje Pozarządowe, które wspierają mieszkańców na co dzień. Dowiecie się więcej na ich temat i zaprosimy Was do tego, by pomagać innym.
Każde spotkanie to gra miejska oraz piknik rodzinny w którym uczestniczyć może każdy.

Zobacz szczegóły

Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Akademia Elfów to seria świątecznych gier miejskich odbywających się w różnych dzielnicach Warszawy.

Święty Mikołaj tego dnia przeprowadza nabór na swoje Elfy. Straszna choroba położyła połowę jego pomocników i bez pomocy – świąt nie będzie! Przez to zamieszanie, nie palą się choinki, ozdoby nie świecą, a lizaki nie są słodkie…Jednak zostanie pomocnikiem Świętego Mikołaja, nie jest wcale takie proste. Trzeba posiadać wyjątkowe umiejętności – i właśnie temu służy Akademia Elfów Świętego Mikołaja. Działy na Biegunie są podzielone według rodzajów zabawek: mamy zabawki do przytulania, rozwijające umiejętności artystyczne, zabawki dla najmłodszych, zabawki edukacyjne itd. Każdy dział, to osobna katedra, i trzeba zaliczyć w niej przedmiot. Każdy uczestnik wydarzenia dostanie Indeks, i będzie w nim zbierał oceny Profesorów poszczególnych katedr – a będą to na prawdę wyjątkowi profesorowie!

Zobacz szczegóły

Zorganizuj z nami Piknik

Zapraszamy do zorganizowania z nami Pikniku i przyłączenia się do naszych projektów takich jak
Praskie Pikniki Rodzinne>>>

lub Aktywna Rodzina>>>

Z przyjemnością zorganizujemy również piknik rodzinny o zaproponowanej przez Państwa tematyce, dedykowany Państwa firmie, organizacji czy inicjatywie.

 Oferta:

Zostań partnerem wydarzenia

Narodowy Dzień Sportu – zobacz szczegóły

Warszawskie Dni Rodzinne – zobacz szczegóły

Aktywna Rodzina – zobacz szczegóły

Akademia Elfów Świętego Mikołaja – zobacz szczegóły

Klub dla rodzin Zwalcz Nudę – zobacz szczegóły

Statut Fundacji Zwalcz Nudę

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda