Super Rodzina!

SUPER RODZINA to projekt, który ma na celu rozwijanie kompetencji opiekuńczych i wychowawczych u rodziców, ma on pokazać jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i dać profesjonalne wsparcie na co dzień. W ramach projektów organizujemy również zajęcia z Integracji Sensorycznej i spotkania z psychologiem. Projekt współfinansuje Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

„SUPER RODZIC” to rodzic mądry, świadomy, nie tylko znający potrzeby swoich dzieci, ale też potrafiący im sprostać. To rodzic pełen cierpliwości i pomysłów na rozwiązywanie codziennych problemów. Super Rodzic jest mentorem, wzorem do naśladowania i przyjacielem, a czasem po prostu kumplem. Jak być takim rodzicem? Skąd czerpać energię i pomysły? Każdy z nas przecież popełnia błędy i traci cierpliwość, czy to oznacza, że nie jesteśmy super rodzicem? Część projektu poświęcona rodzicom, to seria warsztatów i spotkań, które mają na celu rozwijanie kompetencji opiekuńczych i wychowawczych, pomagają radzić sobie w trudnych sytuacjach i dają profesjonalne wsparcie na co dzień.

CYKL ZAJĘĆ SUPER RODZIC DOBIEGŁ KOŃCA

 „SUPER DZIECKO” to takie, które potrafi radzić sobie z problemami. Które napotykając na przeszkody potrafi je ominąć, rozwiązać, zareagować w odpowiedni sposób.

Zaplanowaliśmy kompleksowy program zajęć, serię spotkań, które mają uczestnikom w tym pomóc:

1. spotkania i konsultacje z naszymi specjalistami (psycholog, pedagog)

2. seria warsztatów sensorycznych, czyli zajęć, które pomagają dzieciom skupić uwagę na ważnych bodźcach, zebrać siły do odpowiedniej reakcji,

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda