Dla firm

Firmom, którym zależy na nietypowym wydarzeniu proponujemy gry integracyjne.

Proponujemy zorganizowanie cieszących się coraz większą popularnością gier miejskich w formie gry terenowej, rozgrywanej wokół określonej fabuły na terenie atrakcyjnych miejsc.

Gra miejska to forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, edukacji, zwiedzania i ruchu.

Możemy przygotować grę miejską na każdy temat – przygotowywaliśmy już gry miejskie m.in. dot. tematów historycznych (PRL-u, Powstania Warszawskiego), edukacyjnych (przedsiębiorczości, barier komunikacyjnych, wielokulturowości), filmowych (Moda na Sukces, Ojciec Chrzestny) oraz wiele innych.

Scenariusz każdej gry jest pisany na zamówienie, więc możemy wpleść w niego misję i branżę firmy.

W trakcie gry uczestnicy podzieleni na zespoły wykonują zadania, podejmują wyzwania, muszą wspólnie planować strategię i działać zgodnie, lub pod okiem lidera.

W grę możemy wpleść posiłek w restauracji wpisanej w scenariusz i klimat gry, czy zakończyć ją ogniskiem.

PROMOCJA!

Firmom, które wprowadzają na rynek nowy produkt, obchodzą rocznicę, lub po prostu szukają ciekawej formy przygotowania eventu z szeroką kampanią promocyjną w mediach lokalnych i/lub regionalnych – proponujemy grę, jako wydarzenie otwarte.

Gry miejskie Zwalcz Nudę to świetnie przygotowane przedstawienia, w których aktorami są uczestnicy. Wrzucamy ich w świat fabuły, stają się członkami mafii, żołnierzami, superbohaterami czy dziećmi w świecie fantazji.

Każda nasza gra jest inna, przygotowana z dbałością o szczegóły, a uczestnicy nie muszą jechać do Disney Land’u, żeby na chwilę zapomnieć o codzienności.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Krystyna Radkowska

kradkowska@zwalcznude.pl

tel. 501 104 087

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda