Wydarzenia Zwalcz Nudę

 

 

 

W 2020 roku nuda nam nie grozi! Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na wspaniałe pikniki, gry miejskie i warsztaty. Nasze spotkania pełne będą dobrej zabawy i zdobywania nowej wiedzy. Zapewniamy Was, że podczas wydarzeń dotkniecie prawdziwej magii, spotkacie inspirujące postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody – postarają się o to nasi partnerzy, animatorzy i cały zespół Zwalcz Nudę.

Sprawdźcie, kiedy będziemy w Waszej dzielnicy.
Poniższa lista będzie aktualizowana na bieżąco.
Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

PRZED NAMI

OCHOTA

WIELKA GONITWA WIELKANOCNA
28.03, Atrium Reduta

więcej informacji wkrótce

BIAŁOŁĘKA

WIELKA GONITWA WIELKANOCNA
4.04, Galeria Północna

więcej informacji wkrótce

WAWER

WIELKA GONITWA WIELKANOCNA
5.04, Ferio Wawer

więcej informacji wkrótce

CAŁA WARSZAWA/PRAGA PÓŁNOC

WARSZAWSKIE DNI RODZINNE
22-24.05.2020 r.

WARSZAWSKI PIKNIK RODZINNY
24.05.2020 r., Centrum Praskie Koneser

Wszystkie rodzinki zapraszamy na XV edycję Warszawskich Dni Rodzinnych! Nasi partnerzy przygotowali super atrakcje – w weekend 22-24.05. będziecie mogli wziąć udział w setkach bezpłatnych zajęć. Dla każdego coś miłego! Zwieńczeniem weekendu będzie wielki Warszawski Piknik Rodzinny, który odbędzie się 24.05 w Centrum Praskim Koneser (Plac Konesera).

 

BIAŁOŁĘKA

ROZPOCZĘCIE WAKACJI
27.06, Galeria Północna

więcej informacji wkrótce

POLSKA/WARSZAWA/PRAGA POŁUDNIE

WARSZAWSKIE DNI RODZINNE11-13.09.2020 r.
NARODOWY DZIEŃ SPORTU – 13.09.2020 r.
PIKNIK SPORTOWO-RODZINNY – 13.09.2020 r.

W weekend 11-13.09 odbędzie się XVI edycja Warszawskich Dni Rodzinnych – w tych dniach żadna rodzinka nie siedzi w domu! Dodatkową zachętą do aktywności będzie VIII edycja Narodowego Dnia Sportu. To wyjątkowy dzień w roku, w którym chcemy zwrócić uwagę na wszystkich, którzy kochają sport. Razem pokażmy jak wielu Polaków żyje aktywnie! Tego dnia w kilkuset najważniejszych placówkach sportowych w Polsce organizowany jest dzień otwarty. Polacy będą mogli nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów z wielu dyscyplin sportowych, a część z nich będzie mogła odbyć trening z największymi sławami polskiego sportu – mistrzami i olimpijczykami. Zwieńczeniem weekendu pełnego wrażeń będzie Piknik Sportowo-Rodzinny na błoniach PGE Narodowego.

 

  

NADARZYN, WARSZAWA

KONGRES BIOEXPO
8-10.10, Ptak Warsaw Expo

więcej informacji wkrótce

OCHOTA

HALLOWEEN
24.10, Atrium Reduta

więcej informacji wkrótce

BIAŁOŁĘKA

HALLOWEEN
31.10, Galeria Północna

więcej informacji wkrótce

BIAŁOŁĘKA

ELFY
5.12, Galeria Północna

więcej informacji wkrótce

OCHOTA

ELFY
12.12, Atrium Reduta

więcej informacji wkrótce

ZA NAMI

TARGÓWEK

MŁODY INŻYNIER
22.02, Factory Annopol

Wszystkich, którzy uważają matematykę, fizykę, chemię i architekturę za swoje wielkie pasje, zaprosiliśmy na warsztaty dla Młodych Inżynierów! Wydarzenie odbyło się w Factory Annopol (ul. Annopol 2) w dniu 22 lutego w godzinach 11:00-15:00. Udział w wydarzeniu był bezpłatny.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda