Praska Akademia Elfów Świętego Mikołaja w ramach mazowieckiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja / Praga-Południe

Kiedy? Data: 18/12/2021 w godzinach: 14:00 - 18:00

Gdzie? Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria: Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Kategoria wiekowa: wszystkie

0 dostępnych miejsc


Topniejące lodowce, smog, wyspy śmieci doprowadziły do niebywałej sytuacji – święty Mikołaj musi ewakuować się z bieguna! Jako nową destynację obrał sobie Warszawę, a mieszkańcy i mieszkanki muszą pomóc mu się zaaklimatyzować. Trzeba się jednak spieszyć, bo święta są coraz bliżej, a Mikołaj sam sobie nie poradzi z sortowaniem listów, przygotowaniem wszystkich prezentów i rozsiewaniem świątecznej magii. Weźcie udział w Praskiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja w ramach mazowieckiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja i stańcie się jego małymi pomocnikami!

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. Wydarzeniom będą towarzyszyć także animacje – poznacie między innymi samego świętego Mikołaja czy bałwana Olafa!

Gra odbędzie się 18 grudnia w godz. 14:00-18:00

Start gry: Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1 lok.U4

Pamiętajcie, że zapisujecie się całymi drużynami!

 

 

Znajdź na mapie

Na to wydarzenie obowiązują rezerwacje dla DRUŻYN. Koniecznie podaj liczbę uczestników drużyny w formularzu poniżej!

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda