Wawerska Akademia Elfów Świętego Mikołaja w ramach mazowieckiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja / Wawer

Kiedy? Data: 06/12/2021 w godzinach: 16:00 - 19:00

Gdzie? Ferio Wawer

Kategoria: Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Kategoria wiekowa: wszystkie

0 dostępnych miejsc


Topniejące lodowce, smog, wyspy śmieci doprowadziły do niebywałej sytuacji – święty Mikołaj musi ewakuować się z bieguna! Jako nową destynację obrał sobie Warszawę, a mieszkańcy i mieszkanki muszą pomóc mu się zaaklimatyzować. Trzeba się jednak spieszyć, bo święta są coraz bliżej, a Mikołaj sam sobie nie poradzi z sortowaniem listów, przygotowaniem wszystkich prezentów i rozsiewaniem świątecznej magii. Weźcie udział w Wawerskiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja w ramach mazowieckiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja  i stańcie się jego małymi pomocnikami!

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. Wydarzeniom będą towarzyszyć także animacje – poznacie między innymi samego świętego Mikołaja czy bałwana Olafa!

Gra odbędzie się 6 grudnia w godz. 16:00-19:00

Pamiętajcie, że zapisujecie się całymi drużynami!

 

PARTNER

Znajdź na mapie

Na to wydarzenie obowiązują rezerwacje dla DRUŻYN. Koniecznie podaj liczbę uczestników drużyny w formularzu poniżej!

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda