Akademia Strachów w Atrium Reduta

Kiedy? Data: 30/10/2020 w godzinach: 16:00 - 20:00

Gdzie? Atrium Reduta

Kategoria: INNE

Kategoria wiekowa: wszystkie

0 dostępnych miejsc


Jam Drakula przeraźliwy,

Dzisiaj ze mną same dziwy!

Wiedźmy, topielice, mumie,

Wskażą, jak być strachem dumnie.

Zapraszamy wszystkie dzieci!

Czas Wam z nami szybko zleci!

 

Drogie dziewczynki i drodzy chłopcy, nadszedł czas wyjąć z szafy swoje najbardziej upiorne kostiumy i wyruszyć do Atrium Reduta na przerażająco śmieszną halloweenową grę miejską.

Fundacja Zwalcz Nudę przygotowała mrożące krew w żyłach oraz zapierające dech w piersiach straszliwe zadania do wykonania. Gwarantujemy Wam przygody rodem z historii o Drakuli, Frankensteinie czy Scooby-Doo! Na pewno będziecie musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością, szybkością oraz dobrym humorem.

Wszystkie wampiry, wiedźmy, zombie oraz inne maszkary i potwory zapraszamy 30 października w godz. 16:00-20:00 do Atrium Reduta przy Alejach Jerozolimskich 148.

Nie zapomnijcie o przebraniach! Liczymy na Waszą kreatywność!

 

Śpieszcie się, liczba miejsc jest ograniczona.

 

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Zalecamy też częstą dezynfekcję rąk – na miejscu będą dostępne płyny do dezynfekcji. Przypominamy również o zachowaniu dystansu.

 

Patroni medialni

 

 

Znajdź na mapie

Na to wydarzenie obowiązują rezerwacje dla DRUŻYN. Koniecznie podaj liczbę uczestników drużyny w formularzu poniżej!

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda