Akademia Elfów Świętego Mikołaja / Ochota – ZwalczNudę

Kiedy? Data: 06/12/2023 w godzinach: 16:00 - 20:00

Gdzie? Atrium Reduta

Kategoria: Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Kategoria wiekowa: wszystkie

0 dostępnych miejsc


 

W grudniowym mieście Elfów i Śnieżynek, złośliwy Dziadek Mróz, brat Świętego Mikołaja, postanowił zniszczyć całą magię i radość świąt. Elfy, które ciężko pracowały nad listami dzieci i prezentami, zostały przez niego zaatakowane! Dziadek Mróz rzucił w ich serca lodem, przez co zapomniały swoich imion, zostały pozbawione uczuć i chodzą wciąż smutne. Elfy, nie znając swoich imion, nie wiedzą, jak robić zabawki! Święty Mikołaj nie wie, czy odbędą się święta, bo sam nie poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami świątecznymi! Tylko Dzieci mogą pomóc rozbawić Elfy, przypomnieć im ich imiona, a przy tym uratować magię świąt!

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. Wydarzeniom będą towarzyszyć także animacje – poznacie między innymi samego świętego Mikołaja i elfy!

Gra odbędzie się 6 grudnia w godz. 16:00-20:00

Start gry: Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148

Pamiętajcie, że zapisujecie się całymi drużynami! Zapisy ruszają 21 listopada o godz. 18:00. Więcej informacji na www.zwalcznude.pl/elfy Przypominamy, że jedna drużyna może wziąć udział tylko w jednej grze w ramach serii.

 

 

PARTNERZY

logo Porcja Dobra

logo Be Happy

logo AstroMedia

Znajdź na mapie

Rezerwacja
0 miejsc dostępnych.

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.