JOGA DLA MAM: CZWARTKI 10:15-11:00 – ZwalczNudę

Kiedy? Data: 26/01/2023 w godzinach: 10:15 - 11:00

Gdzie? Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria: Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria wiekowa: wszystkie

Zakończone


ZAPISY RUSZAJĄ 18 STYCZNIA (ŚRODA) O GODZINIE 18:00.

Zapraszamy na zajęcia z jogi w Klubie Zwalcz Nudę! Warsztaty polecamy szczególnie Paniom w ciąży i tym, które niedawno zostały mamami, ale nie tylko! W zajęciach mogą wziąć również Panie, które chcą wzmocnić swój kręgosłup, ukoić nerwy czy po prostu zapoznać się z jogą. Prowadząca wszystko wyjaśnia, dzięki czemu w zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które dopiero zaczynają przygodę z jogą. Panie bardziej zaawansowane również znajdą coś dla siebie.

Ćwiczenia zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie brzucha i ujędrnią skórę na brzuchu. Panie, które niedawno zostały mamami szybciej wrócą do sylwetki sprzed ciąży. Kobiety w ciąży będą mogły się zrelaksować i porozciągać mięśnie. Na zajęcia zapraszamy również z małym dzieckiem!

UWAGA! Wszystkie zajęcia w Fundacji są nieodpłatne i współfinansowane przez m.st.Warszawa w ramach wskazanego grantu.

Pierwszeństwo w zapisach na całoroczne zajęcia mają osoby, które opłacą na rzecz Fundacji darowiznę o wartości minimum 50 PLN.

Jest to Państwa wkład w funkcjonowanie naszej fundacji i jednocześnie swoista opłata motywacyjna. W przypadku bowiem naruszenia regulaminu i niezapowiedzianej nieobecności na zajęciach – następuje automatyczne skreślenie z listy uczestników danych zajęć. 

Nieopłacenie darowizny nie uniemożliwia zapisania dziecka na zajęcia. Darowizna tylko wskazuje na pierwszeństwo, w ramach podziękowania Fundacji za wsparcie.

                                  Zajęcia ruszają 26 stycznia (czwartek) i będą odbywać się co tydzień w czwartki w godzinach 10:15-11:00.

Zachęcamy do zabrania własnych mat do jogi.

Zajęcia współfinansowane przez miasto stołeczne Warszawa w ramach projektu ,,Rodzina Wspólna Sprawa IV”.

Znajdź na mapie

Znajdź na mapie

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.