Zajęcia adaptacyjno-sensoryczne dla dzieci od 3+

Kiedy? Data: 18/01/2021 - 26/04/2021 w godzinach: 12:30 - 13:30

Kategoria: Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria wiekowa: 0-3 lata

Zakończone

Właśnie się odbywa


ZAJĘCIA ADAPTACYJNO – SENSORYCZNE

 

Chcesz, aby Twoje dziecko lepiej zrozumiało otaczający go świat? Nawiązało kontakt z rówieśnikami i nauczyło się współpracować? Szukasz miejsca, które twórczo pobudzi Twoje dziecko do działania?

Te zajęcia są właśnie dla Was!

Turlanki, przytulanki – zajęcia kształtujące schemat ciała i rozwój ruchowy dziecka, w oparciu o ćwiczenia motoryki dużej i małej, które można wykonać w warunkach domowych. Zajęcia rozwijają poczucie bezpieczeństwa, akceptacji samego siebie, poczucia siły i własnej wartości.

Uczą mobilizacji do pokonywania trudności, poznawania swego ciała,doznawania bliskości fizycznej drugiej osoby. Rozluźniają, relaksują, rozwijają spontaniczność i pewność siebie.

Zajęcia ruszają 18 stycznia i będą odbywać się będą w każdy poniedziałek w godz. 12:30-13:30. Mogą wziąć w nich udział dzieci od 3 roku życia.

Osoby zapisane na zajęcia otrzymają e-mail ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Znajdź na mapie

Mapa niedostępna

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda