ZOSTAŃ UPIORNYM PARTNEREM AKADEMII STRACHÓW

Akademia Strachów to mroczna gra miejska, dzięki której każdy będzie mógł poczuć się, jak członek rodzinki Addamsów! To zagadki, tajemnice, zadania dla dużych i małych, misja do wykonania oraz mnóstwo przygód.

Widzimy się 30 października w Centrum Handlowym Blue City!

W ramach gry, drużyny, odwiedzają 6 miejsc na konkretnym obszarze, według powierzonej im misji i mapy. W wyznaczonych lokalizacjach będą czekać na nich nauczyciele Akademii Strachów z przygotowanymi zadaniami. Gracze wykonują je, a za zrealizowaną misję otrzymują punkty na specjalnie przygotowanych legitymacjach, a także słodkości i upominki od naszych partnerów.

Dołącz do grona partnerów Akademii Strachów

Prowadzicie piekielnie rodzinny punkt w okolicy? Marzycie o tytule firmy przyjaznej upiorom? A może po prostu macie duże poczucie humoru i chcecie włączyć się w to koszmarnie fajne wydarzenie? Skontaktujcie się z nami! Chętnie przygotujemy u Was jeden z punktów naszej gry – zachęcamy także do ufundowania upominków dla graczy.

W zamian proponujemy:

  • umieszczenie Waszego punktu na mapie gry,
  • umieszczenie logotypu na materiałach promujących wydarzenie,
  • informację o współpracy w social mediach i stronie internetowej,
  • informację o współpracy wysyłaną w newsletterze – z zaproszeniem do Waszej placówki,
  • udział w kampanii promującej Akademię Strachów,
  • i inne – do ustalenia indywidualnie.

KONTAKT dla partnerów

Oliwia Kujawa

tel. 508 853 701

@: oliwia@zwalcznude.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda