ZwalczNude.pl

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich czy projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, przygód i nowych doświadczeń.

Życie jest przygodą – Zwalcz Nudę!

Nasze projekty

Gry miejskie

Jest to forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, edukacji, zwiedzania i ruchu. Może zaangażować całą rodzinę, czy grupę znajomych. Jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, którzy szukają nowości i pragną aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

Zobacz szczegóły>>>

 

Warsztaty dla dzieci

Każdy mały uczestnik ma możliwość poznania wybranego kraju oraz smaków w nim dominujących. Tematyka zajęć jest różna i zmienia się w zalezności od potrzeb. Atrakcje urozmaicają wchłanianie przez maluchów wiedzy.

Zobacz szczegóły

 

Warszawskie Dni Rodzinne

Warszawskie Dni Rodzinne to dwa weekendy w roku, podczas których stolica zamienia się w wielki plac zabaw. Projekt logistycznie zbliżony jest do Nocy Muzeów – firmy i instytucje kierujące swoją ofertę do rodzin organizują w swoich punktach dni otwarte, a my zbieramy wszystkie wydarzenia w jednym miejscu, by ułatwić ich wyszukiwanie zainteresowanym. Dzięki współpracy z ponad dwustoma punktami rodzinnymi  tworzymy wyjątkowy program animacji. Wszystko jest otwarte, bezpłatne i nastawione na rodziny. W 2015 roku Dni Rodzinne odbyły się też w Poznaniu i Trójmieście.

Zobacz szczegóły

 

Narodowy Dzien Sportu

To dzień, w którym wszystkie ważne punkty sportowe w Polsce przygotowują coś wyjątkowego – nieodpłatnie. Tego dnia w całej Polsce odbywają się tysiące darmowych treningów, zawodów, spotkań, pikników sportowych. Tego dnia cała Polska żyje sportem. Spójny program całego przedsięwzięcia jest dostępny na stronie wydarzenia. Najbliższy NDS już we wrześniu w  2020 roku.

Zobacz szczegóły

 

Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę
To rodzinne miejsce pełne nieodpłatnych warsztatów, zajęć, kafejka, świetlica, wypożyczalnia gier planszowych i sala zabaw dla dzieci. Chcemy aby klub dla Rodzin Zwalcz Nudę był miejscem, w którym każdy poczuje się jak w domu, zawsze otwartym dla chętnych, pełnym atrakcji dla najmłodszych, starszych i trochę większych, oraz z profesjonalnym wsparciem dla rodziców.
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.
Zobacz szczegóły

Aktywna Rodzina

Praktycznie w każdy wakacyjny  weekend zapraszamy rodziny do nieodpłatnej zabawy, podczas której razem z superbohaterem – Kapitanem Warszawa – rodziny przeżyją przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki, poznają kolejne dzielnice, a przede wszystkim spędzały czas wspólnie i dobrze się bawiły! Każde spotkanie to gra miejska, warsztaty lub piknik rodzinny w którym uczestniczyć może każdy.

Zobacz szczegóły

Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Akademia Elfów to seria świątecznych gier miejskich odbywających się w różnych dzielnicach Warszawy.

Zobacz szczegóły

Zorganizuj z nami Piknik

Zapraszamy do zorganizowania z nami Pikniku i przyłączenia się do naszych projektów takich jak
Praskie Pikniki Rodzinne>>>

lub Aktywna Rodzina>>>

Z przyjemnością zorganizujemy również piknik rodzinny o zaproponowanej przez Państwa tematyce, dedykowany Państwa firmie, organizacji czy inicjatywie.

 Oferta:

Zostań partnerem wydarzenia

Narodowy Dzień Sportu – zobacz szczegóły

Warszawskie Dni Rodzinne – zobacz szczegóły

Aktywna Rodzina – zobacz szczegóły

Akademia Elfów Świętego Mikołaja – zobacz szczegóły

Klub dla rodzin Zwalcz Nudę – zobacz szczegóły

Statut Fundacji Zwalcz Nudę

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda