Kapitan Warszawa zaprosił wszystkie strachy małe i duże na upiorną, halloweenową grę miejską do Akademii Strachów im. Hrabiego Draculi! Bawiliśmy się 31 października w Centrum Handlowym Blue City (Aleje Jerozolimskie 179) w godzinach 16:00-20:00.

Panie i Panowie drodzy, oto Wasza chwila grozy! Kapitan Warszawa wraz z naczelnym wampirem wprost z Rumunii, Hrabią Draculą zaprosił do wspólnej zabawy! W naszej grze miejskiej udział wszystkie straszydła z Warszawy i okolic – duchy, wampiry, kościotrupy, baby jagi, zombie, wiedźmy, trolle, białe damy, truposzki i strzygi! Zagwarantowaliśmy Wam atrakcje wprost z najstraszniejszych lochów, strychów i zamczysk. Zwykłym śmiertelnikom dobrze radziliśmy, aby przebierali się za upiora, dzięki czemu mogli wtopić się w tłum a straszydła mogły wziąc uczestników gry za swoich pobratymców! Jeśli nie zdecydowaliście się na ten ruch, kto wie, może grę miejską zakończyliście jako prawdziwe maszkary…

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakładał integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw był magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykały się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyły pasjonujące przygody, nabyły nową wiedzę, rozwiązały zagadki i poznały nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina był bezpłatny.

Partnerzy wydarzenia

                                              

 

Nagrody – wciągające gry planszowe – ufunduje również firma Alexander, partner projektu Aktywna Rodzina.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt współfinasowany przez miasto Stołeczne Warszawa.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

GŁÓWNY PARTNER WYDARZENIA

TAK BYŁO

2018 - AKADEMIA STACHÓW NA POLU MOKOTOWSKIM

2017 - POSZUKIWANIA DUCHÓW ŁAKOMCZUCHÓW NA BIELANACH

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda