Aktywna Rodzina - Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek!

 

Każde dziecko kocha bajki! Zresztą, czy ktoś ich nie kocha?

Pozwalają nam przenieść się w zupełnie inny, wesoły kolorowy świat! Już w czerwcu 2019 roku zapraszamy do wyruszenia we wspaniałą, pasjonującą podróż przez dzielnice Warszawy, wraz z jej superbohaterem Kapitanem Warszawą! Wasz szlak wyznaczać będą najpopularniejsze bajki świata!

*

Praktycznie w każdy wakacyjny  weekend zapraszamy rodziny do nieodpłatnej zabawy, podczas której razem z superbohaterem – Kapitanem Warszawa – rodziny przeżyją przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki, poznają kolejne dzielnice, a przede wszystkim spędzą czas wspólnie i będą dobrze się bawiły!

Na pasjonatów bajek czekają Pikniki Rodzinne i trzymające w napięciu gry miejskie!

SZCZEGÓŁY NA TEMAT SIÓDMEJ EDYCJI JUŻ WKRÓTCE!

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Cel projektu

Celem projektu jest wzmacnianie więzi rodzinnych w szczególności w szczególności poprzez: działania z elementami edukacyjno-integracyjnymi, sportowymi, kulturalnymi i poznawczymi, wspierające aktywność uczestników, rozwijających świadomość rodziców na temat sposobów spędzania czasu ze swoimi dziećmi. Piknik to wspaniała okazja, żeby wspólnie się bawić poznając lokalnych przedsiębiorców. Gra to okazja, by zwiedzać pod pretekstem rozwiązywania zagadki detektywistycznej.

Cały projekt jest wpisany w bajkowy scenariusz, który w wyjątkowy sposób wciąga dzieci i ich opiekunów. Będziemy ratować księżniczki w opałach, poznamy piratów i Indian, nauczymy się mowy zwierząt i prawdziwej magii! We wszystkich naszych animacjach będziemy też pokazywać jak dbać o nasze środowisko i żyć w zgodzie z naturą.

Jak to wygląda?

Przygotowaliśmy 20 wydarzeń na terenie 18 dzielnic Warszawy i na terenach nadwiślanych. W zależności od dzielnicy są to pikniki lokalne na mniejszą lub większą skalę oraz gry miejskie. Cały projekt jest okraszony bajkową magią. Każde wydarzenie jest inne i nawiązuje do innej bajki.
W trakcie zabawy uczestnicy będą mogli:
• wziąć udział w warsztatach kulinarnych
• ścigać się na gokartach
• wziąć udział w piknikowych animacjach, jak: wielkie bańki czy
malowanie buziek
• budować w kąciku małego konstruktora
• spotkać postacie z ulubionych bajek
• wygrywać wspaniałe nagrody od naszych sponsorów w trakcie setek konkursów
• wziąć udział w niesamowitych, fabularnych grach miejskich przeżywając
wyjątkowe przygody z postaciami z ulubionych bajek

W 2018 zaufali nam:

Patroni Medialni

 

 

 

 

 

Partnerzy

       

ZOBACZCIE JAK BAWILIŚMY SIĘ Z KAPITANEM WARSZAWA I JEGO BRYGADĄ 😉

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda