Ostatnią grę w tym sezonie wspierają:

Aktywna Rodzina - Pomagamy!

Od czerwca do października Fundacja Zwalcz Nudę ponownie zaprasza do wspólnej zabawy!

IV edycja projektu Aktywna Rodzina rozpocznie się już 10 czerwca na Pradze Południe.

Praktycznie w każdy weekend zapraszamy rodziny do nieodpłatnej zabawy, podczas której razem z superbohaterem – Kapitanem Warszawa – rodziny przeżyją przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki, poznają kolejne dzielnice, a przede wszystkim spędzały czas wspólnie i dobrze się bawiły!

Tegoroczną nowością jest postawienie na lokalnie działające Organizacje Pozarządowe, które wspierają mieszkańców na co dzień. Dowiecie się więcej na ich temat i zaprosimy Was do tego, by pomagać innym.
Każde spotkanie to gra miejska oraz piknik rodzinny w którym uczestniczyć może każdy.

Zapraszamy do zapisów na grę
www.zapisyzwalcznude.pl

Harmonogram gier:

Wielki finał gier miejskich Aktywnej Rodziny odbędzie się 7 października na błoniach stadionu Narodowego wraz z piknikiem Narodowego Dnia Sportu www.narodowydziensportu.pl

zobacz więcej i zgłoś drużynę do gry!

Obowiązują zapisy>>>

W tym sezonie odbyły się już gry na: Pradze Południe, Białołęce, Rembertowie,  Wesołej, Mokotowie,  Śródmieściu, terenie nadwiślanym, Pradze Północ, Ochocie, Żoliborzu, Wawrze, Włochach , Woli, Wilanowie, Bielanach, Ursynówie, Bemowie.

Zapraszamy do  wspólnej zabawy na kolejnych grach.

Partnerem Projektu jest firma TACTIC Games – fundator nagród głównych gier  Looping Louie dla zwycięskich drużyn w grach miejskich oraz gier do Plenerowej Wypożyczalni Gier Planszowych.

Partnerem Projektu jest firma Pytaki® – NieZwykła Gra Rodzinna – fundator nagród głównych gier  rodzinnych Pytaki dla zwycięskich drużyn w grach miejskich oraz gier do Plenerowej Wypożyczalni Gier Planszowych.

Partnerem Projektu jest firma Warszawski BioBazar  ul. Żelazna 51/53 oraz ul. Mińska 25– fundator produktów na warsztaty klinarne, które towarzyszą nam na połowie naszych gier.

Partnerem Projektu jest firma Matplaneta – fundator nagród głównych zaproszeń na zajęcia dla zwycięskich drużyn w grach miejskich.

Partnerem Projektu jest firma Monumi – fundator nagród głównych koloromiarek dla zwycięskich drużyn w grach miejskich.

 

Dla dwóch rodzin, które odwiedzą największą liczbę gier i zdobędą w nich najwięcej punktów czeka NAGRODA! pobyt dla całej rodziny w jednym z dwóch hoteli:)

 

Fundatorem Pobytu jest Bałtowski Kompleks Turystyczny

– Fundatorem Pobytu jest Pensjonat Reymontówka

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Partnerzy

ZOBACZCIE JAK BAWILIŚMY SIĘ Z KAPITANEM WARSZAWA I JEGO BRYGADĄ 😉

Tak się bawiliśmy się do tej pory