Klub "Zwalcz Nudę"

Po raz kolejny zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w:

WARSZTATACH oraz comiesięcznych WYDARZENIACH WEEKENDOWYCH!

 

 

Nie marnujcie, ani chwili na lenistwo! -> Zapraszamy do obowiązkowych zapisów na zapisyzwalcznude.pl

ZAPISY NA WSZYSTKIE WYDARZENIA

GODZINY OTWARCIA

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 10.00-17.00

z wyłączeniem godzin:

WTOREK 10:00 – 14:00

ŚRODA 10:00 – 12:00

CZWARTEK 10:00 – 12:00                                                                                                                                                                                                                                              

W 2019r. realizujemy 3 następujące projekty:

1. Manufaktura Talentów, to seria zajęć pozaszkolnych dla dzieci 6plus mających na celu rozwijanie pasji, talentów i umiejętności młodych ludzi z Pragi-Południe. Projekt współfinansuje Urząd Dzielnicy Praga Południe.

2. Super Rodzina – seria warsztatów i spotkań, które mają na celu rozwijanie kompetencji opiekuńczych i wychowawczych, pomagają radzić sobie w trudnych sytuacjach i dają profesjonalne wsparcie na co dzień. W ramach projektów organizujemy też zajęcia z Integracji Sensorycznej i spotkania z psychologiem. Projekt współfinansuje Urząd Dzielnicy Praga Południe.

3. „RODZINA – wspólna sprawa II”. Projekt „RODZINA – wspólna sprawa II” jest odpowiedzią na potrzeby społeczne terenów rewitalizowanych dzielnicy Pragi Południe dzieci w wieku 0-6 lat i ich rodzin. Wyraża troskę o rozwój najmłodszych mieszkańców dzielnicy i środowisko, w jakim się wychowują. W klubie w ramach tego projektu odbywa się seria zajęć i warsztatów dla najmłodszych. Projekt współfinansuje Biuro Pomocy i Projektów Społecznych m.st.Warszawy.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda