Klub "Zwalcz Nudę"

Za oknami szaro i zimno, a do lata tak daleko! 

W tym okresie jak najbardziej potrzebny jest pomysł na pozytywne spędzenie wolnego popołudnia. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was wiele kreatywnych zajęć! Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu!

Zapewniamy atrakcje zarówno dla maluszków, jak i starszaków.

W tym roku zabraliśmy się, aż 4 projekty! W tym Manufaktura Talentów, Klub dla rodzin ZN – w ramach Budżetu Partycypacyjnego, Super Rodzina oraz Rodzina Wspólna Sprawa! W ramach każdego stworzyliśmy rozmaite zajęcia dostępne dla wszystkich!

Więcej informacji na temat zajęć TUTAJ

ZAPISY NA PÓŁKOLONIE WAKACYJNE STARTUJĄ JUŻ OD 11 MAJA!

Więcej informacji TUTAJ

GODZINY OTWARCIA

 

PONIEDZIAŁEK – klub otwarty jedynie podczas okolicznościowych eventów.

WTOREK – PIĄTEK – Klub otwarty w godzinach 10.00 – 20.00
z wyłączeniem zajęć prowadzonych w sali głównej, czyli

wtorki 11:30-14:30; 17.00-18.00

środy 10.00-12.00; 

czwartki 16.00-18.00

piątki 11.00-11.45

Jednak z uwagi na porządki w klubie, w każdy wtorek-piątek duża sala będzie zamykana o godz. 19.30– w tym czasie zabawa możliwa jedynie w Sali Zabaw – pośród miliona kulek!

Pełen harmonogram zajęć:

W 2018r. realizujemy 3 następujące projekty:

1. Manufaktura Talentów, to seria zajęć pozaszkolnych dla dzieci 6plus mających na celu rozwijanie pasji, talentów i umiejętności młodych ludzi z Pragi-Południe. Projekt współfinansuje Urząd Dzielnicy Praga Południe.

2. Super Rodzina – seria warsztatów i spotkań, które mają na celu rozwijanie kompetencji opiekuńczych i wychowawczych, pomagają radzić sobie w trudnych sytuacjach i dają profesjonalne wsparcie na co dzień. W ramach projektów organizujemy też zajęcia z Integracji Sensorycznej i spotkania z psychologiem. Projekt współfinansuje Urząd Dzielnicy Praga Południe.

3. „RODZINA – wspólna sprawa II”. Projekt „RODZINA – wspólna sprawa II” jest odpowiedzią na potrzeby społeczne terenów rewitalizowanych dzielnicy Pragi Południe dzieci w wieku 0-6 lat i ich rodzin. Wyraża troskę o rozwój najmłodszych mieszkańców dzielnicy i środowisko, w jakim się wychowują. W klubie w ramach tego projektu odbywa się seria zajęć i warsztatów dla najmłodszych. Projekt współfinansuje Biuro Pomocy i Projektów Społecznych m.st.Warszawy.

4. Budżet partycypacyjny Pragi-Południe, rejon Grochów Centrum – otwarta przestrzeń Klubu. Zapraszamy do Sali Zabaw, kafejki społecznej, świetlicy i wypożyczalni planszówek.