Akademia Elfów Świętego Mikołaja – gra miejska na Wawrze

Elfie ministerstwo na alarm bije – co się w ich raporcie kryje!
Tylko komputery dzieciom w głowie – Mikołaj na to prezentami nie odpowie!
Na grę miejską zapraszamy, wspólnie magię świąt odzyskamy!

Po wypłynięciu tajnego raportu Elfiego Ministerstwa Spraw Dziecięcych świat najmłodszych zadrżał w posadach! Mikołaj obawia się, że dzieci straciły zainteresowanie świętami, a rozdawanie prezentów może być stratą czasu. Musieliśmy temu zapobiec! Wszystkie dzieci, które kochają święta, a Mikołaja wypatrują już od początku grudnia, zaprosiliśmy na grę miejską w Centrum Helen Doron na Wawrze (ul. Lucerny 117) w dniu 1.12.2019 r. w godzinach 13:00-15:30.

wawerr

Wnioski z raportu zasmuciły cały elfi świat – dzieci większość czasu spędzają z nosem w komputerze, nie bawią się na podwórkach i nie czytają książek. Dostało się również zapracowanym rodzicom, którzy nie mają czasu na rodzinne, leniwe spacery i wspólne wygłupy z dziećmi. Na pewno jednak nie jest tak źle! Elfy postanowiły wziąć sprawy w swoje małe rączki i zorganizowały świąteczną grę miejską. Na uczestników zabawy czekały zadania, dzięki którym przypomnieli sobie o niesamowitej magii Świąt Bożego Narodzenia.  Po grze miejskiej  na rumianej twarzy Mikołaja ponownie zagościł szeroki uśmiech; Mikołaj obiecał również, że prezenty trafią pod choinki!

Partnerzy wydarzenia:

logo 2nasza księgarniaLogoAlex 172oraz Mamuśka. The Cheesecake Shop.

 

Patroni medialni projektu: Meloradio, Tygrysiaki.pl, Kidos, BabyBoom, Dziecko w Warszawie, Familie.pl, BabyGo, Tatento.pl, Przedszkola.edu.pl, waw4free.pl

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda