Akademia Elfów Świętego Mikołaja – gra miejska w Galerii Młociny

elfy logogog

Elfie ministerstwo na alarm bije – co się w ich raporcie kryje!
Tylko komputery dzieciom w głowie – Mikołaj na to prezentami nie odpowie!
Na grę miejską zapraszamy, wspólnie magię świąt odzyskamy!

Po wypłynięciu tajnego raportu Elfiego Ministerstwa Spraw Dziecięcych świat najmłodszych zadrżał w posadach! Mikołaj obawia się, że dzieci straciły zainteresowanie świętami, a rozdawanie prezentów może być stratą czasu. Musimy temu zapobiec! Wszystkie dzieci, które kochają święta, a Mikołaja wypatrują już od początku grudnia, zaprosiliśmy na grę miejską w Galerii Młociny na Bielanach (ul. Zgrupowania AK “Kampinos” 15) w dniu 15.12.2019 r. w godzinach 14:00-18.00.  Na każdą drużynę biorącą udział w grze czekał słodki poczęstunek w cukierni Blikle! Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy.

młocinyy

Wnioski z raportu zasmuciły cały elfi świat – dzieci większość czasu spędzają z nosem w komputerze, nie bawią się na podwórkach i nie czytają książek. Dostało się również zapracowanym rodzicom, którzy nie mają czasu na rodzinne, leniwe spacery i wspólne wygłupy z dziećmi. Na pewno jednak nie jest tak źle! Elfy postanowiły wziąć sprawy w swoje małe rączki i zorganizowały świąteczną grę miejską. Na uczestników zabawy czekał szereg zadań, dzięki którym przypomnieli sobie o niesamowitej magii Świąt Bożego Narodzenia. Po tym wydarzeniu na rumianej twarzy Mikołaja ponownie zagościł szeroki uśmiech, a prezenty trafiły pod choinki!

Partnerzy wydarzenia:

3817 emss etnocafe Logo CHANGE new.white.jpglogo ITAKA bez www logo mk bowling 1 logo czb 1 Musashi elements Poland neonail stara mydlarnia    

 

świat zabawek 72nasza księgarniaLogoAlex 1

Patroni medialni projektu: Meloradio, Tygrysiaki.pl, Kidos, BabyBoom, Dziecko w Warszawie, Familie.pl, BabyGo, Tatento.pl, Przedszkola.edu.pl, waw4free.pl

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda