KAPITAN WARSZAWA ZAPRASZA NA WILANÓW!

 

Jego wysokość, Kapitan Warszawa wielką nowinę ogłasza 
i 16 czerwca w godz. 11-16 na wielkie LETNIE PRZYJĘCIE na Plaży Wilanów zaprasza. 
Wszystkie dobrze urodzone księżniczki, dzielni rycerze i piękne damy
do wspaniałej zabawy przy bajkowych animacjach zapraszamy!

 

 

16 czerwca w godzinach 11:00-16:00 na Plaży Wilanów odbył się królewski piknik rodzinny. Na wszystkie piękne damy i szlachetnych rycerzy czekały wspaniałe atrakcje!

 

Szkoła Rysunku SealArt zorganizowała kreatywne zajęcia z rysowania i zdradziła kilka tajników grafiki komputerowej.

 

The Teachers zaprezentowali Wam jak zrobić wymarzoną koronę i imponujący miecz – wszystko to w wesołej atmosferze nauki języka angielskiego.

 

Na stoisku Kliniki Leczenia Jąkania mogliście zadać nurtujące Was pytania dotyczące wad wymowy, pomalować buźki oraz stworzyć ogromne bańki mydlane!

 

Ciekawą atrakcję przygotował Creative Club – budowanie królestwa na wspólnym serwerze Minecraft!

 

Pod okiem ekspertów z Gekon Bio mogliście spróbować produktów ekologicznych, wziąć udział w konkursie oraz dowiedzieć się co nieco o ekologii – w końcu jest to temat bliski wszystkim nowoczesnym księżniczkom i rycerzom!

 

 

Oprócz tego atrakcje przygotowali Power Game, Kumon, Spokojna Główka, Itaka, Ubrania do Oddania, Fun Escape, Wydawnictwo Literówka i Rodzic w Mieście. Wszystkich głodnych członków rodziny królewskiej  i wojowników ich dzielnej armii zaprosiliśmy do strefy foodtrucków i lokalnych lokali gastronomicznych – Burger na Kółkach, Kuki Cafe oraz La Dolce Vita Cafe.

 

      

 

Fundatorem nagród – wciągających gier planszowych – była firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

Patronami medialnymi projektu jest: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda