Życie jest przygodą – Zwalcz Nudę!

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich czy projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, przygód i nowych doświadczeń.

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Przez ten czas zdobyliśmy szerokie doświadczenie na rynku gier miejskich, eventów, zrzeszaniu i aktywizowaniu Polaków, a także promocji naszych klientów.

ORGANIZUJEMY

Małe i duże pikniki rodzinne

Pełne animacji dla dzieci. Gry planszowe, malowanie buziek, zabawa na dmuchanym zamku, układanie mega klocków, gokarty, chusta animacyjna, trampoliny i wiele innych!

Gry miejskie

Łączą w sobie elementy przygody, edukacji, zwiedzania i ruchu. Angażują całą rodzinę lub grupę znajomych. Gwarantujemy świetną zabawę na otwartej przestrzeni, bajkowy scenariusz i różnorodne zadania do wykonania.

Warsztaty dla dzieci i dorosłych

Kulinarne, artystyczne, kulturoznawcze, eksperymenty oraz podróżnicze!

IMPREZY O CHARAKTERZE MASOWYM

Nasze największe projekty to:

Narodowy Dzień Sportu i Warszawskie Dni Rodzinne. Sprawdź tutaj: www.narodowydziensportu.pl i www.warszawskiednirodzinne.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda