ZOSTAŃ PARTNEREM NAJWIĘKSZYCH RODZINNYCH I SPORTOWYCH WYDARZEŃ

Zwalcz Nudę od 5 lat tworzy wyjątkowe wydarzenia, które łączą naszą społeczną misję z misją jej partnerów. Poniżej prezentacja największych projektów, których skala to tysiące uczestników, setki partnerów i publikacji.

W przypadku zainteresowania, pytań i propozycji współpracy prosimy o kontakt:

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

WARSZAWSKIE DNI RODZINNE

Projekt, który otwiera miasto na rodziny, dzieci i wspaniałą zabawę. Warszawskie Dni Rodzinne to setki wydarzeń w jeden weekend. W tym terminie miasto otwiera się na rodziny, dzieciaki i rodziców. Logistycznie wydarzenie przypomina Noc Muzeów, a całości towarzyszy wielki piknik w centralnym miejscu miasta.

Więcej na temat projektu na stronie www.warszawskiednirodzinne.pl

NARODOWY DZIEŃ SPORTU

Projekt, który otwiera całą Polskę na SPORT.

Narodowy Dzień Sportu to tysiące bezpłatnych wydarzeń w całej Polsce. Tego dnia w całym kraju jest organizowanych kilka tysięcy bezpłatnych treningów, konsultacji i warsztatów. Logistycznie wydarzenie przypomina Noc Muzeów, a całości towarzyszy wielki piknik na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Więcej informacji na temat projektu na stronie www.narodowydziensportu.pl.

ZOBACZ TEŻ FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI>>>

AKADEMIA ELFÓW ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Projekt, który prowadzimy z samym Świętym Mikołajem!

To szalona seria bożonarodzeniowych gier miejskich z Mikołajem, elfami, śnieżynkami i innymi pomocnikami Świętego, w której udział biorą zazwyczaj rodziny z dziećmi w wieku 1-12 lat. Wszystkie zainteresowane firmy zachęcamy do współpracy – możemy u Państwa przygotować start i metę gry, lub pojedynczy punkt. Jesteśmy również gotowi przygotować całą grę na Państwa terenie 🙂 Zachęcamy także do ufundowania nagród dla naszych graczy!

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.zwalcznude.pl/elfy

ZOBACZ TEŻ FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI>>> 

GRY MIEJSKIE ZWALCZ NUDE.PL

Zwalcz Nudę przygotuje dla Was wyjątkowe wydarzenia – dedykowaną grę miejską. Scenariusz może nawiązywać do Ojca Chrzestnego, Mody na Sukces, Serialu Alternatywy 4 – wspólnie ustalamy co Was kręci i sami wybieracie co chcecie przeżyć. Gra może wprowadzać Twój nowy produkt na rynek, lub być zabawą integrującą zespół firmowy.

Więcej o grach miejskich na stronie www.zwalcznude.pl/gry-miejskie/

AKTYWNA RODZINA – KAPITAN WARSZAWA W ŚWIECIE BAJEK

Praktycznie w każdy wakacyjny weekend zapraszamy rodziny do nieodpłatnej zabawy, podczas której razem z superbohaterem – Kapitanem Warszawa – rodziny przeżyją przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki, poznają kolejne dzielnice, a przede wszystkim spędzą czas wspólnie i będą dobrze się bawiły!

Na pasjonatów bajek czekają Pikniki Rodzinne, trzymające w napięciu gry miejskie oraz warsztaty tematyczne!

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.zwalcznude.pl/aktywna-rodzina/

Zobacz kilka filmów z naszych produkcji:

PRZYGOTUJ Z NAMI WYDARZENIE DEDYKOWANE TWOJEJ MARCE

Zwalcz Nudę przygotowuje wyjątkowe eventy, nieszablonowe wydarzenia z mnóstwem atakcji – zawsze z misją w tle.

Jesteś producentem spożywczym lub należysz do branży farmaceutycznej? Przygotujemy dla Ciebie wydarzenie popularyzujące zdrowie: grę miejską, piknik, konkurs, warsztaty lub kampanię społeczną.

Jesteś z branży finansowej? Zainwestuj w sport lub rodzine wartości – to przyszłość. Dołącz z własną marką do naszych dużych eventów – Warszawskich Dni Rodzinnych oraz Narodowego Dnia Sportu. Zaproponujemy Ci specjalne, dedykowane Tobie warunki!

Jesteś z branży IT? Zróbmy wspólnie warsztaty dla wybranej grupy docelowej.

Jesteś z innej branży? Napisz do nas – spotkajmy się na kawę. Na pewno wspólnie wymyślimy coś ciekawego!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda