Akademia Elfów Świętego Mikołaja / 5 grudnia, godz. 13:00

Kiedy? Data: 05/12/2020 w godzinach: 13:00 - 16:00

Kategoria: Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Kategoria wiekowa: wszystkie

0 dostępnych miejsc


Święty Mikołaj wraz ze swoimi reniferami, elfami i pomocnikami utknął na biegunie północnym – niestety koronawirus nie oszczędził jego ekipy. Ze względu na to, że przygotowania do Gwiazdki będą w części zdalne, może zabraknąć energii świątecznej, która napędza sanie. Dzieci z całego świata, w tym z Polski, stanęły przed nie lada wyzwaniem – muszą uratować święta i sanie Mikołaja! Czy sobie poradzą? I w jaki sposób zrobić to z domu?

Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas Akademii Elfów Świętego Mikołaja, czyli specjalnej, bezpłatnej gry świątecznej dla dzieci. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników i uczestniczek w tym roku Święty Mikołaj zawita bezpośrednio do domów dzieci.

Magiczna zabawa w ramach Akademii Elfów Świętego Mikołaja rozpocznie się w pierwszą sobotę grudnia i potrwa przez 2 weekendy – 5, 6, 19 i 20 grudnia. Dzieci będą miały okazję zmierzyć się ze specjalnie przygotowanymi zadaniami i wyzwaniami. Animatorzy i animatorki z Fundacji Zwalcz Nudę szykują moc atrakcji! Podstawowym zadaniem będzie zadbanie o dobrą atmosferę i świąteczny, rodzinny klimat we własnych domach. To właśnie pomoże wytworzyć dużo świątecznej energii – potrzebnej do napędzenia sań Świętego.

Uczestniczki i uczestnicy otrzymają również specjalne listy od Świętego Mikołaja oraz materiały do wykorzystania podczas zadań w wyjątkowych świątecznych pakunkach. Paczki będą do odbioru w ciągu tygodnia przed daną grą. Następnie w dzień gry będziemy przesyłać Wam kolejne zadania do wykonania. Gwarantujemy, że będzie rodzinnie i trzeba będzie się postarać!

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia 5 grudnia w godz. 13:00-16:00. Przypominamy, że zapisujemy się drużynami!

 

Gra jest współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Znajdź na mapie

Mapa niedostępna
Na to wydarzenie obowiązują rezerwacje dla DRUŻYN. Koniecznie podaj liczbę uczestników drużyny w formularzu poniżej!

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda