English Board Games Night (Wieczór gier w języku angielskim online)

Kiedy? Data: 14/09/2020 - 21/09/2020 w godzinach: 19:00 - 19:45

Kategoria: Miejsce Aktywności Lokalnej Grochów

Kategoria wiekowa: wszystkie

Zakończone


PL

Poniedziałkowe wieczory z angielskim

Wieczory gier w języku angielskim – zapraszamy na cykl sąsiedzkich spotkań online z słownymi i zgadywankami w języku angielskim. Celem warsztatów jest przełamanie bariery językowej i podniesienia kompetencji komunikacyjnych w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Wydarzenie jest idealną okazją do zawarcia nowych znajomości i poćwiczenia angielskiego w praktyce. Spotkania odbędą się w poniedziałki 7, 14 i 21 września o godzinie 19 na platformie Zoom.

Każde spotkanie rozpoczniemy rozgrzewką. Będzie to możliwość zapoznania się uczestników ze sobą i porozmawiania na różne tematy. 7 września zagramy z pomocą Painta w Pictionary, czyli zgadywanki rysunkowe, 14 września zmierzymy się z pytaniami z Trivii, a 21 września pogramy w kalambury.

Uczestnicy będą grać zarówno indywidualnie, jak i łączyć siły grupowo. Wydarzenie jest bezpłatne. Każde spotkanie potrwa 45 minut i mogą w nim wziąć udział osoby 16+.

Rekomendowany poziom języka angielskiego to średniozaawansowany (B1) lub wyższy.

Serdecznie zapraszamy!

 

ENG

Monday evenings with English

Monday evenings with games in English – we kindly invite you to a series of games meetings online with the local community. The aim of the meetings is to break the language barrier and improve communication skills in English while having a good time. The event is a great opportunity to meet new people. Make friends with the locals as well as with other foreigners! The meetings will take place via Zoom, on Mondays 7th, 14th and 21st  of September at 7 p.m..

We will begin each meeting with a short conversation to worm up and get to know each other.

On 7th of September we will play Pictionary using Paint, on 14th of September we will challenge ourselves with Trivia questions and finally, on 21st of September we will play the charades.

The participants will play individually and in teams. The meetings are free of charge.

Each meeting takes around 45 minutes. For people 16+

Intermediate (B1)  level of English or more is recommended.

Make yourself a cup of tea and join us!

 

Znajdź na mapie

Mapa niedostępna

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda