Gra w Galerii zaklęta

Kiedy? Data: 26/09/2020 w godzinach: 14:00 - 18:00

Gdzie? Galeria Północna

Kategoria: INNE

Kategoria wiekowa: wszystkie

0 dostępnych miejsc


Lekcja eliksirów, sztuczki magiczne, czytanie w myślach… Nauka w szkole magii to marzenie wielu dzieci. Niełatwo je spełnić, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Udało nam się namówić szóstkę magicznych postaci, aby odwiedziły Galerię Północną i podzieliły się z najmłodszymi swoją wiedzą.

W sobotę, 26 września (w godz. 14:00-18:00) przygotowaliśmy dla Was pełną czarodziejskich przygód grę miejską „Gra w Galerii zaklęta”. Jej uczestnicy zostaną podzieleni na kilka grup, a następnie otrzymają specjalne indeksy do zbierania punktów za poszczególne zadania. Mali czarodzieje poznają też podstawowe zaklęcia oraz tajniki magicznej wiedzy z różnych departamentów magii, którym przewodniczyć będą uwielbiane przez najmłodszych postaci:

  • Alicja w Krainie Czarów – Departament Sztuczek Magicznych
  • Profesor Snape z Hogwartu – Departament Eliksirów
  • Wróżka Dzwoneczek – Departament Szczęśliwych Myśli
  • Czarownica Diabolina ze Śpiącej Królewny – Departament Czarów
  • Najstarszy wampir na świecie Hrabia Dracula – Departament Czytania w Myślach
  • Królewna Śnieżka – Departament Balonowych Stworzeń

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Na wyznaczonym stoisku małe dziewczynki będą mogły zapleść sobie kolorowe warkoczyki, które sprawią, że poczują się jak prawdziwe księżniczki! To wszystko w pięknej bajkowej scenerii. Niesamowitą atmosferę dodatkowo podkreślą niezwykłe występy iluzjonisty, który zaskoczy i rozbawi nie tylko najmłodszą publikę. Pokazy odbędą się w następujących godzinach:

  • 15:00 – 15:20
  • 16:00 – 16:20
  • 17:00 – 17:20

Wydarzenie odbędzie się w godz. 14:00-18:00. Punkt rejestracji drużyn znajdzie się na parterze galerii, w pobliżu kawiarni Green Cafe Nero. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Zalecamy też częstą dezynfekcję rąk.

 

PARTNERZY

 

 

 

PATRONI MEDIALNI

Znajdź na mapie

Na to wydarzenie obowiązują rezerwacje dla DRUŻYN. Koniecznie podaj liczbę uczestników drużyny w formularzu poniżej!

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda