Jak wypełnić wniosek w programie „Czyste Powietrze” i uzyskać dofinansowanie? / webinar online – ZwalczNudę

Kiedy? Data: 17/05/2023 w godzinach: 15:00 - 16:00

Kategoria:

Kategoria wiekowa: wszystkie

Zakończone


Jeżeli chcesz uzyskać dofinansowanie na eko zmiany w swoim domu – wymienić stary piec, zmienić termoizolacje, ocieplenie albo założyć nowe okna – zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący wypełniania wniosków i uzyskiwania dofinansowania w programie „Czyste Powietrze”.

 

Podczas warsztatów:

– ekspert programu „Czyste Powietrze” pomoże Ci bezpłatnie wypełnić wniosek;

– krok po kroku wyjaśnimy, jakie dokumenty są potrzebne, żeby otrzymać dofinansowanie;

– dowiesz się, jakie zmiany w Twoim domu będą najlepsze.

 

Warsztaty online odbędą 17 maja o godz. 15:00 na platformie ZOOM. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby wziąć w nich udział, należy zapisać się poniżej. Do osób zapisanych wyślemy link do spotkania.

 

Webinar odbywa się w ramach projektu Nasze Czyste Powietrze. Webinar powstaje przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

 

Jeżeli nie możesz wziąć udziału w warsztatach online, skontaktuj się z ekspertem online: biuro@zwalcznude.pl, tel. 884 939 880 lub zadaj pytanie na grupie Czyste Powietrze – pomoc w pisaniu wniosków: www.facebook.com/groups/602339271103248. Więcej informacji o projekcie tutaj: www.zwalcznude.pl/nasze-czyste-powietrze

 

Niniejszy materiał został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Zwalcz Nudę.

Znajdź na mapie

Mapa niedostępna

Rezerwacja

Rezerwacje na to wydarzenie są teraz niedostępne.