Młody Inżynier w Factory Annopol

Kiedy? Data: 22/02/2020 w godzinach: 12:00 - 15:00

Gdzie? Factory Annopol

Kategoria: Młody Inżynier

Kategoria wiekowa: wszystkie

Zakończone


Jeśli rozwiązywanie zagadek matematycznych to Wasze hobby, na widok wybuchów chemicznych świecą Wam się oczy, Wasze głowy są pełne różnych projektów, a do tego wszystkiego nie macie więcej niż 13 lat – mamy nadzieję, że wzięliście udział w warsztatach dla Młodych Inżynierów! Wydarzenie odbyło się w Factory Annopol (ul. Annopol 2) w dniu 22 lutego w godzinach 11:00-15:00. Udział w wydarzeniu był bezpłatny.

 

 

Młodzi Inżynierowie, Wasze odblaskowe kamizelki i żółte kaski poszły w ruch! Podczas naszych warsztatów czekała na Was cała masa wyzwań! Budowaliście makiety miasta/domu, wzięliście udział w warsztatach konstruktorskich i zajęciach z robotyki. Dla młodych naukowców, którzy już dziś planują świetlaną karierę chemika, koledzy po fachu przygotowali (kontrolowane) wybuchy, kolorowe mieszanki, dymiące mikstury i fascynujące pokazy chemiczne. Atmosferę  dodatkowo podgrzały ogniste eksperymenty, takie jak płonące ręce czy „spalanie” pieniędzy. Dzięki naszym zajęciom zdobyliście nową wiedzę, świetnie bawiliście się w bezpiecznym środowisku oraz znacząco zwiększyliście swoje szanse na otrzymanie nagrody Nobla w przyszłości.

Patroni medialni:

Znajdź na mapie

Rezerwacja

Rezerwacje na to wydarzenie są teraz niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda