Zajęcia adaptacyjno – sensoryczne dla dzieci 2-3 lata – grupa II – nabór dodatkowy

Kiedy? Data: 21/05/2020 w godzinach: 00:00

Kategoria: Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria wiekowa: 0-3 lata

Zakończone


ZAJĘCIA ADAPTACYJNO – SENSORYCZNE

 

Chcesz, aby Twoje dziecko lepiej zrozumiało otaczający go świat? Nawiązało kontakt z rówieśnikami i nauczyło się współpracować? Szukasz miejsca, które twórczo pobudzi Twoje dziecko do działania?

Te zajęcia są właśnie dla Was!

Turlanki, przytulanki- zajęcia kształtujące schemat ciała i rozwój ruchowy dziecka, w oparciu o ćwiczenia motoryki dużej i małej, które można wykonać w warunkach domowych. Zajęcia rozwijają poczucie bezpieczeństwa, akceptacji samego siebie, poczucia siły i własnej wartości.

Uczą mobilizacji do pokonywania trudności, poznawania swego ciała,doznawania bliskości fizycznej drugiej osoby. Rozluźniają, relaksują, rozwijają spontaniczność i pewność siebie.

Zajęcia obywać się będą za pośrednictwem komunikatora Skype na specjalnie utworzonej grupie. Podczas warsztatów uczestnicy zajęć będą mogli komunikować się ze sobą.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 11.00. Czas trwania warsztatów – 45 minut.

Osoby zapisane na zajęcia otrzymają e-mail ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Zajęcia przez Skype prowadzone będą tylko na czas kwarantanny. Organizator zastrzega sobie prawo do zmienienia warunków uczestnictwa w zajęciach po ustaniu pandemii.

Znajdź na mapie

Mapa niedostępna

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda