Zajęcia metodą Weroniki Sherborne dla dzieci 2 – 3 lata

Kiedy? Data: 20/04/2020 w godzinach: 00:00

Kategoria: Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria wiekowa: 0-3 lata

Zakończone


Zajęcia metodą Weroniki Sherborne dla dzieci 2 – 3 lata

Zajęcia dla mam z dziećmi w wieku 1-3 lata, podczas których poprzez ruch i zabawę rodzice nauczą się jak wprowadzać dziecko w nowe dla niego sytuacje w komfortowy i niezagrażający mu sposób, jak stawiać dziecku granice, radzić sobie ze złością czy smutkiem dziecka, dbając przy tym o jego emocje.

Zajęcia wzmacniają u dziecka poznanie własnego ciała, jego granic, możliwości kontrolowania oraz rozluźniania go. Ważnym aspektem jest również wspólna zabawa i kontakt mamy z dzieckiem.

Zajęcia startują 20 kwietnia i odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godzinie 11.00. Czas trwania warsztatów – 45 minut.

Osoby zapisane na zajęcia otrzymają e-mail ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Zajęcia przez Skype prowadzone będą tylko na czas kwarantanny. Organizator zastrzega sobie prawo do zmienienia warunków uczestnictwa w zajęciach po ustaniu pandemii.

Znajdź na mapie

Mapa niedostępna

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda