Zostań Strażnikiem_czką Planety Ziemi / Praga-Południe

Kiedy? Data: 21/03/2021 w godzinach: 11:00 - 14:00

Gdzie? Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria: INNE

Kategoria wiekowa: wszystkie

Zakończone


UWAGA❗ Szukamy Kryzysu Klimatycznego 🌫

Nie jest zbyt uprzejmy i koleżeński, kompletnie nie zna się na zasadach savour-vivre’u 🤬 i zdecydowanie można go uznać za nieproszonego gościa na naszej planecie🌍. Jego misją jest zawładnięcie Ziemią i jej zniszczenie. Zanieczyszczone oceany💧, smog w powietrzu💨, plaga wszechobecnych śmieci🗑 – to tylko kilka jego ulubionych rozrywek i zabaw.

Osobnik ten jest wyjątkowo niebezpieczny dla całej Zielonej Planety! ❌

Dlatego zwracamy się do Was, Strażników👨‍🦱 i Strażniczek👩‍🦱 Planety Ziemi, o pomoc i powstrzymanie Kryzysu i uratowanie Ziemi przed unicestwieniem! Na każdym odwiedzonym przez Was punkcie czekają zadania do wykonania, które będą przybliżać Was do wykonania misji.

Dowiecie się na przykład, jak poprawnie segregować śmieci♻, czym jest smog💨 oraz jakie gatunki zwierząt są w Polsce pod ochroną🐻. Za wykonanie każdego zadania otrzymacie punkty w skali od 1 do 5 na specjalnej legitymacji! Drużyna z największą liczbą punktów wygrywa!

✅ Gra miejska dla całych rodzin
✅ Start: Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1/u4
✅ 21 marca, godz. 11:00
Uwaga – zapisujemy się całymi drużynami!

Gra jest współfinansowana przez miasto stołeczne Warszawę.

😷 Dbamy także o bezpieczeństwo! Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Na miejscu zapewniamy dezynfekcję rąk, maseczki, dbamy również o zachowanie odpowiedniej odległości. Prosimy o zakrywanie nosa i ust maseczką.

Partnerzy


Patroni medialni

Znajdź na mapie

Na to wydarzenie obowiązują rezerwacje dla DRUŻYN. Koniecznie podaj liczbę uczestników drużyny w formularzu poniżej!

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda